Ücretsiz Hizmetlerimiz

 Showencam® görüntülü chat scriptini  ömür boyu lisans ile aldığınızda scriptin üzerinde yapılacak tüm geliştirmelerden ücretsiz olarak aydalanırsınız.

 

 Sanal Pos ve Mobil Ödeme ile ilgili olarak  showencam sektörde  hemen hemen bir çok sitenin entegre işlemlerini yaptığı  için bu konudaki tecrübelerinden faydalanarak size sanal pos ve mobil ödeme ile çalışacağınız firma konusunda  bilgi verebilir,böylelikle kolaylıkla  sanal pos ve mobil ödeme hizmeti alabilirsiniz.

Özellikle sanal pos yada mobil ödeme bulamıyan yada vergi levhası olmayan müşterilerimize  birodeme.com üzerinden sanal pos yada mobil ödeme hizmetini 1 günde aktif ettiriyoruz.

 

 Sitenizi açtınız, ancak  reklam konusunda sıkıntılarınız var,bu konudada  showencam size uygun reklam verme teknikleri hakkında püf noktaları paylaşabilir,böylelikle çok masraf  az reklam yerine,az masrafla daha etkili reklam seçenekleri hakkında sizi bilgilenirir.

 

 Satış sonrasında bilgisayarınıza kurulacak tüm canlı destek programları ve scriptleri ile ilgili bilgi alabilir,dilediğiniz zaman defalarca  teknik ekibimiz tarafından kurulumunu ücretsiz olarak yapılır.

 

 Show sitesi kurucak olan müşterimize bütçesi doğrultusunda hangi scriptimizin daha uygun olacağı konusunda  danışmanlık yapabilir ve bütçesine uygun olan scripti almasını sağlıyarak ona yardımcı oluyoruz.

 

 Sohbet sitenizi kurarken,server konusunda size en uygun seçimi yapıp,ihtiyaçlarınız doğrultusunda serverınızı ve sitenizi anahtar teslim beraber kurup,size işe başlamanız için gerekli herşeyi sunuyoruz.