türkiyede sohbet scripti artık showencam’dan sorulur.

Merhaba değerli müşterilerimiz,

Kameralı ve Görüntülü Arkadaşlık sitelerin popülerlik kazandığı bu günlerde,bu tarzda  bir site açarak para kazanabilirmiyim,açarsam çok masrafım olurmu yada benzeri düşünceler içerisinde olan müşterilerimizi aydınlatmak amacıyla hazırladığımız bu makalemizde kısaca  istatistiklerden bahsederek konuya başlamak istiyorum.

model diye tabir ettiğimiz kameralı bayan üyelerle , erkek üyeleri bir  arkadaşlık sitesinde birleştiren ve bu sayede  hem bayan üyenin hemde site sahibinin para kazanmasını sağlıyan ve kendini tüm versiyonları ile ıspatlamış showencam scripti hemen hemen bu sektörle ilgili olan bir çok kullanıcı tarafından bilinmektedir.

 

Peki bu işin geleceği nedir,yasal riskleri,henüz popüleriteliği ?

İnternette sohbet üzerinde zaman geçiren ve para harcıyan kişiler in  %20 lik kesiminin  hali hazırda  bildiği bu tip platformlardan  henüz internet üzerinde  sohbet sitelerinde  vakit geçiren ve hala  eski tipteki  görüntülü chat yada sohbet sitelerinde  vakit  kaybeden  bu tip sitelerin  varlığından bile haberdar olmayan okadar çok insan var ki  anlatamam.

Henüz tam popülerite olmamış ve şuanda büyük bir pasta halinde olan  kameralı canlı arkadaşlık sitesi açmak  ve bu işe  yatırıp yapmak için çok fazla düşünmenize ve risk değerlendirmesi yapmanıza gerek yok.

3000-4000 tl ye bugün bir iş kurup hemen ertesi gün iyi cirolar yapabileceğiniz başka hiçbir iş bulunmamakta,

Pek çok arkadaşımızın sorduğu,hatta internette yalan yanlış bilgilerin olduğu,

kimisinin ben avukata sordum yasal değilmiş,

ben savcıya sordum suçmuş gibi  kulaktan duyma  dedikodularla  insanların zihinlerini bulandırıyorlar.

 

İnternet  kameralı yada  görüntülü sohbetin , arkadaşlık sitelerinin  nasıl bir yasal yaptırımı olabilir,böyle komik bişey olabilir mi ?

İnsanların davranışları,yaptıkları,söylediklerinden kendileri sorumludur.

 

Nitekimde soruyorlar,işte kadınla erkek orada birbirleri ile goruşuyor  bu suç değilmi diye,

Ozaman arkadaşım  bugun telefonda 3g ile almanyadaki sevgilisi ile görüşen birbirlerine oralarını buralarını gösteren adam  atıyorum x  bir şirketin  gsm  hattını kullanıyor,

Bu durumda  x gsm şirketi sucmu işliyor ?    tabiki hyr , x gsm sirketi burada servis sağlıyor.

Kişiler telefonda  ister  gülüşür,ister kavga eder,ister birbirlerinle sex muhabbeti yapar,birbirlerine bir yerlerini gösterirler,bundan kişiler sorumludur.

Saçma sapan kulaktan duyma,kargaların bile güleceği uydurma dedikodularla insanların önünü kesmeyin.

 

Neden  5-6 tane popüler site varda başka bu tipte site açanlar işletemiyor.

Sen  bir ticaret ahlakı ile kameralı arkadaşlık siteni açar işletir,modellerine zamanında ödeme yapar,kadınlara  asılmaz,onlarla sadece iş ilişkisinde olur ,işine canla başla sarılırsan ve adam gibi reklam yönetimi sağlarsan sende kazanırsın.

Ama insanlarımız napıyorlar,sırf kadınları genel  yada özel odada izlicem diye site açıyorlar,sırf kadınla samimiyet kurmak,birşekilde onu avcuna almak için patronluk yapıp,dukkanın kapısından giren her bayana  asılıyor,yazılıyor,kadınların rahat bırakmıyorlar.

Kusura bakmayında  böyle görüntülü sohbet sitesi  işletmeyi bırakın,bakkal dükkanı bile işletemessiniz,

 

Yazıma devam edersem bundan hem siz sıkılırsınız,bende günlerce  burda  sohbet sitesinin işletimi ile ilgili noktalardan bahseder olurum.

En güzelimi siz  www.showencam.com  yetkilileri ile görüşüp aklınıza takılanları biran önce  sorun.

Hoşçakalın.