telefonla arkadaşlık sitesi scripti ve yazılımı

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Son zamanların popüler olmaya başlayan sitelerinden olan telefonla arkadaşlık siteleri , erkek yada bayan üyelerin birbirleri ile telefonda görüşerek para kazandıkları bir site türü olup , teknoloji çağında,hem evinden hemde işinden kısacası dilediği ortamda  sadece bir telefon ile para kazanma olanağı sunmaktadır.

Peki bu siteleri kuran ve satışını yapan teknik olarak bilginiz olmasada  böyle bir site kurmak ve yönetmek için nerden yardım alacağınızı düşünüyor iseniz tam yerindesiniz, telefonla arkadaşlık sitesi scripti ve yazılımı bizim işimiz..

Firmamız canlı sohbet ve telefonda sohbet türdeki sitelerin  yazılımlarını  ve scriptlerini programlamakta  ve site sahibi olmak isteyenlere danışmanlık ve sistem hizmeti vermektedir.

Sizde telefonla arkadaşlık sitesi sahibi  olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Comments are closed.





Etiketler: scripti ve yazılımı sitesi telefonla arkadaşlık

Benzer yazılar

DMCA.com