speaky chat devri artık kapandı.

internet aleminde insanlar artık dizili koyun gibi bir yerde saatlerce mesajlaşarak,halka açık ortamlarda kamera açıp,boş boş vakit geçirdiği herkesin bildiği speaky chat odaları tarihe karıştı,sesli chat siteleri hepinizin bildiği gibi can çekişir hale geldi.

zamanın ne-nerede.com’u , seslidunya.com’u    eskiden neydiler,sadece  site sahipleri parayı topluyor,siteye takılanlar,erkek olsun bayan olsun,tabiri caizse avcunu yalayıp,dostluk kurduk,ortam kurduk diye  günlerini , zamanlarını boşa geçiriyorlardı.

Artık showencam  var.

Showencam eski sesli sohbet odaları tadına,birebir özelde geniş kamera  seçenekleri ve en önemli özelliklerinden biri olan,

chat yapan yani erkek üyelerle konuşan modellere  site sahibi tarafından komisyon usulu ödenen ücret ile , artık hem sitede çalışan yetkili operatör bayanlar , hemde site sahibi gelir elde etmiş oldu.

Bire bir de daha detaylı ve etraflıca sohbet etme imkanı bulan ve doğal olarak bir kadın ve erkeğin karşılıklı ne isterlerse onu yapmaları için sınır olmayan  görüntülü show siteleri aleminde  siteleri kuran,site sahiplerine danışmanlık hizmeti veren,sunucu kurulumundan site kurulumuna kadar her konuda site sahiplerinin yanlarında olan ve bilhassa  sattığı site ve scriptlerine  resmi faturasını kesen ve arkasında duran 5-6 yıldır  kameralı show siteleri sektöründe faliyet gösteren showencam’ın scriptlerini ve demolarını inceleyiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru yada sorular için, ister canlı destek hattımızdan , istersenizde   iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hepinize hayırlı işler , bol kazançlar.

Showencam Yönetimi