SOHBET SİTESİ TASARIMI

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

sohbet sitesi tasarımı yaptıracağınız firma arıyor iseniz doğru yerdesiniz.Türkiye’de bir çok canlı sohbet sitesinin alt yapısını yapan firmamız kurduğu siteler genelde webcam ve kamera uyumlu olup , üyelerin modeller ile görüntülü olarak sohbet ettiği ve bundan hem site sahibinin hemde modelin para kazandığı tarzdaki site yazılımlarıdır.

Eğer sizde böyle bir sohbet sitesi yazılımı satın almak ve böyle bir site tasarlatmak istiyor iseniz aklınıza takılan her türlü konuyu bize danışabilir ve bizden bilgi alabilir , arzu ederseniz sitenizin kurulumuna hemen başlıyabiliriz.

Sitemizin anasayfasında  site kurulumu ve tasarımı ile ilgili ücretler yazmakta olup bizlere dilerseniz sitemiz üzerindeki canlı sohbet hattımızdan yada iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Comments are closed.

Etiketler: sohbet site tasarımı

Benzer yazılar

DMCA.com