sohbet sitesi kurmak

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Artık MSN?in gelişmesi ve miladını doldurmasının ardından ve MIRC sohbet odalarının yazışmalardan ibaret olduğunu düşünürsek, insanların birbirini eklemeden istekle konuşup, ardından görüntülü sohbete aktarma olayını herkes düşünmüştür elbet. Zaten bu olay herkese daha cazip gelmiştir.

Uygun görüntülü sohbet scripti bulmak zor ama imkansız değil.
Görüntülü sohbet scripti deyip geçilmemeli çünkü kaliteli bir arkadaşlık sitesi kuracaksanız kaliteli bir scripte ihtiyacınız var.

Ülkemizde doğru dürüst görüntülü sohbet imkanı tanıyan pek site yok o yüzden rekabet az olduğundan bu alanda yarışmak çok mantıklı gelebilir.

Yarışmak içinde chat scripti ve görüntülü sohbet scriptine ihtiyacınız var. Zaten görüntülü sohbet scriptinde chat kısmı da olacak ve üyeler arası kaynaşma için forum görüntüsünde olmalı, kimler online kısımları olsun, sohbet odaları olsun tam bir forum sistemini andırmalı.

Üyeler arası etkileşim, görüntülü sohbet scriptlerinde çok önemlidir o yüzden sizlerde üyeler arasında etkileşim kurmayı kolaylaştıran bir script tercih etmelisiniz.
Görüntülü sohbet scriptleri hakkında daha fazla bilgi almak veya chat scripti almak için https://www.showencam.com/ adresini ziyaret ediniz.


Comments are closed.

Etiketler: cam | mirc msn sohbet sitesi video

Benzer yazılar

DMCA.com