Showencam v5 cam scripti özellikleri

Showencam v5 cam scripti sistemi özellikleri aşağıda  listelenmiş olup,dilerseniz v6 versiyonada göz atabilirsiniz.

 

Misafir girişi ayarları

Bir çok kameralı show sitesinde süresi olmayanların,yada hiç üye olmayanların,illa siteye üye olmaları zorlanır,halbuki bazı site sahipleri misafir yada yeni üye olan kişiyi  siteyi yeni açtığında,sitenin ilk zamanlarında model ve uyelerin adaptasyonu için,herkesin yazma hakkının olmasını istemektedir,Bunun için ek modül yada uygulama için site sahiplerinden ücret talep edilir ,halbuki showencam v5 versiyonunda bu tamamen ücretsizdir,siz site sahibi olarak,ister  bu özelliği açabilir isterseniz kapatabilir,artık bunu admin panelinizden tek tuş ile yapabilirsiniz.

 

model Nick Renk ayarları

model ve modellerinize istediniz nick rengi ile yazma hakkı verebilirsiniz.

 

Studio (taşeron hesap)

Sitenizle çalışmak isteyen ,tanıdığı kameralı model ve üyeleri olan kişilere yetkileri kısıtlı olarak studio hesabı verebilirsiniz.

 

İzleme sistemi

Kameralı modellerin Online yada Özel odalarında gizli olarak gezebilir , sitenizi her konuda kontrol altında tutabilirsiniz.

 

Genel ve özel ücret ayarı

Her bayan modelinize ayrı ayrı genel ve özel oda ücreti belirtirsiniz ve sistem buna göre otomatik hesaplama yapar.

 

Fake özel oda sistemi

Bazen bazı sitelere girersiniz,özelde olanların sayısı genelde olanlardan daha fazladır,Bu bir satış taktiğidir,sitenizde bazı modellerinizi fake olarak özel odada göstermeniz için tek tuşunuz yeterlidir.

 

 

Odalarda kredi ayarları

Artık modellerin odalarında kredi ayarı yapabileceksiniz,yani bir modeliniz 1 dkda 3 kredi kazandırırken,diğer bir modeliniz 1 dk da 2 kredi  v.b gibi modellerin görüşmelerinde  üyeden düşülecek olan kredi miktarını ayarlıyabileceksiniz.

 

Mp3 Player..

Bayan modelleriniz mp3 müzik çalarları ile genel ve özel odalarında müşterilerine müzik dinletebilecekler.

 

Açık kaynak kodlu..

video chat show scriptimiz tamamen açık kaynak kodlu olarak php + mysql ve flash programlarıyla geliştirilmiştir.

 

Entegrasyon kolaylığı?

v5 scriptimiz tüm ödeme sistemler ile entegrasyon uyumludur,istenirse teknik ekibimiz tarafından entegrasyonu kabul bir ücret karşılığında yapılır.

 

Hediye yönetimi ve gönderdimi?

Kameralı bayan modellere,sohbet üyelerinin hediye yada bahşiş gönderilebilmesi için,yönetim paneline hediye yada bahşiş yönetimi konulmuştur.Böylelikle üyeleriniz bayan modellerinize hediye gönderebilir.

 

Sistem logları?

Siteye giren her üye , girdiği her model odası sistem tarafından loglanır ve siz bu logları admin panelinden görebilirsiniz..

 

Banlama logları?

Saat kaçta , hangi tarihte  hangi modeliniz hangi üyenize ban atmış v.s durumların takibi artık admin panelinde ve dilediğiniz anda ban kaldır komutu ile iptal edilebilmekte.

 

Kelime sansürleme ?

Admin panelinizden istediğiniz kelimeye sansür ekleyebilir,kelimeyi kullananı diler odadan otomatik attırabilir yada banlatabilir yada sadece yazılan kelimeyi sansürletebilirsiniz.

 

Online üyeler kimler?

Artık sitenizde aktif halde chat yapan üyeleri admin panelinden anında görebileceksiniz.

 

Gold üyelik ayarları?

Artık süreli olan , süresi olmayan , gold üyelerinize istediğiniz renkte nick verebilecek ve bu tür ayarları tamamen admin paneli üzerinden yapabileceksiniz.

 

Tüm üye ve modellere toplu bildirim?

Dilerseniz haberler kısmından üye ve modellerinize belirli aralıklarla haber,bülten,bildiri gönderebilirsiniz.

 

Artık yetkili eklemek çok kolay?

Yetkililer bölümü sayesinde sitenizde,siz yardım edecek yeni görevliler oluşturabilirsiniz.

 

Oda gözetleme ve log tutma?

Siz sistemin başında olsanızda olmasanızda sistem site üzerindeki tüm konuşmaları loglamaktadır,ayrıca dilediğiniz zaman istediniz modelin odasına girip gizlice neler yaptıklarına bakarsınız,gerek müşterinin gerekse modelin kameraları anlık olarak görebilirsiniz ama onlar sizi görmez 🙂

 

Bot sistemi?

Bazen modelleriniz sitede üye olmadıgından şikayetci olurlar,üzülmeyin,bot sistemi sayesinde sizin belirlediniz kullanıcılar otomatik olarak odaları doldurup siteyi dolu gösterebilir.

 

+400 Özellik?

Ayrıntısını yada detayını sisteminizi kullanarak fark edebileceğiniz 400 üzeri özellik.