showencam şikayet

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

firmamız showencam ile ilgili olarak bir takım sitelerde,firmamız hakkında asılsız ve tamamen ticari amaçlı yazılar yayınlanmaktadır.

showencam.com bu sektörde uzun yıllardır kameralı ve görüntülü sohbet siteleri kuran ve site sahiplerine en ince detayına kadar teknik destek veren ve  merdiven altı olmayan , faturalı ve marka belgeli olarak iş yapan bir yazılım firmasıdır.

Bazı kişiler tarafından kıskanılacak derecede  olan teknik destek hizmetimiz,mevcut yazılımlarımız gibi ürünler üretip insanlara faydalı olamıyan zihniyetler akıllarınca satış baltalama ile bizi karalıyacaklarını zannetmektedirler.

Showencam.com firmasının resmi internet adresleri;

www.showencam.com

www.showencam.com.tr

www.showencam.gen.tr    siteleridir.Bu siteler haricindeki satış yapan kişilere,biz showencam personeliyiz diyenlere itibar etmeyiz.

 

Kamoyuna duyrulur.


Comments are closed.

Etiketler:

Benzer yazılar

DMCA.com