Sesli ve Görüntülü Sohbet Sitesi

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Sesli ve Görüntülü Sohbet Sitesi;Güzel ve sıcakkanlı insanlarıyla bilinen Türkiyenin tüm illerinden sitemize giriş yapan bir çok degerli kullanıcılarımızı düşünerek showencam seslisohbet odaları scriptini hizmetinize açmış bulunmaktadır.

Seslisohbet odalarımıza giriş yaparak hemşerilerinizle ve Türkiye?nin bir çok ilinden katılan kullanıcılarımızla tanısıp arkadas olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Günün her saati canlı ve online olan seslisohbet odalarımızın hiç birinde küfür,argo ve aşagılayıcı konusmalara izin verilmemektedir.

Sesli ve görüntülü sohbetin yeni adresi showencam kısa sürede istediği başarıya ulaşarak sesliler arasında en iyi olmayı başaracaktır.Bu yolda showencam ve yöneticilerine başarılar diliyoruz.Şimdiden keyifli sohbetler.


Comments are closed.

Etiketler:

Benzer yazılar

DMCA.com