Sesli Sohbet Sitesi Açmak İstiyorum

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Sesli sohbet sitesi açmak istiyorum;
Seslisohbet sitesi açmak isteyen arkadaşlara sesli sohbet sitesinin nasıl açıldığı hakkında kısa ve öz bilgiler vermek için bu konuyu paylaşımlarınıza sunuyorum.

Sesli sohbet sitesi açmak istiyorum diyorsanız sizlere ilk başta gerekli olan bir adet kendi adınıza domaininiz olmalıdır.

Sesli chat ve sesli sohbet siteleri maliyeti her ne kadarda düşük olsada kendisini firma olarak tanıtan bir çok sahtekar insanlar dolanmaktadır.

Seslisohbet için domaininizin adını seçip adınıza aldıktan sonra bize gerekli olan tek şey bir firma adresi bulmak oluyor.

Bizlerde müşterisi olduğumuz Showencam firmasını sizlere gözümüz kapalı tavsiye ediyoruz.

firmamız showencam 7/24 kaliteli hizmet veren sesli sohbet sitesi ve farklı tarz siteleri açan kökü eskiye dayanan sağlam ve güvelilir bir firmadır.

Daha sonra konuştuğunuz uygun ücret karşılığında siteniz,paneliniz ve odalarınız kurulup sizlere teslim ediliyor.Siteniz tamamiyle açık bir konuma gelmiş oluyor.

Sesli chat ve sesli sohbet sitelerinin açıldıktan sonra işi tamamen bizlere kalıyor.Google çalışmaları ve Panel içi çalışmaları yapmamız gerekmektedir.

Seslichat siteleri için bu çalışmalarımız çok önemlidir.İçerik kelimede google arama motoru üzerinde çalışmalarımızla ilk sıralara çıkmamız mümkündür.

Bu yüzden sesli sohbet sitemizi devamlı güncel tutmak zorundayız.Güncel ve doğal paylaşım içerikli siteler zirveye 1 adım daha yakın olan sitelerdir.

Sesli sohbet sitesi açmak isteyen arkadaşlarımızın akıllarında seslisohbet ve seslichat siteleri hakkında sormak istedikleri sorular olursa,alt kısımda bulunan yorumlar kısımından veya iletişim kısımından bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Showencam internet hizmetleri


Comments are closed.

Etiketler: sesli chat | sesli sohbet siteleri | sesli sohbet |

Benzer yazılar

DMCA.com