sesli görüntülü sohbet sitesi kurmak

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

sesli görüntülü sohbet sitesi kurmak ve satın almak için çok fazla teknik bilgiye yada olağan üstü bir zekaya gerek yok.Böyle bir site açmak için  showencam gibi  güvenilir ve her konuda size teknik destek sağlıyacak bir firma ile anlaşarak sitenizi kurdurabilir ve siteniz üzerinden kazanç elde etmeye başlıyabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey sitenizin isminin  yani domain adının ne olacağı,bizler istediğiniz site ismine sitenizi kuruyor,yapılandırıyor,anahtar teslim herşeyi ile çalışır halde size teslim ediyoruz ve teslim ederkende  lisans ve fatura belgeleri ile birlikte sizi koruma altına alıyoruz.

Şimdi sizde sitenizi açmak için ne bekliyorsunuz.Üst menüden demolar kısmından satışını yaptığımız site tiplerine bakabilirsiniz.Detaylı bilgi ve satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

 


Comments are closed.

Etiketler: sesli görüntülü sohbet sitesi kurmak

Benzer yazılar

DMCA.com