matchandtalk scripti ve yazılımı

Siz değerli müşterilerimiz için 2004 yılından beri canlı sohbet siteleri yada kameralı sohbet siteleriniz için gerek chat yazılımı ve scripti gerek ise arkadaşlık siteleri için  scriptler geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizden match and talk  tarzında yada canlı telefon sitesi kurabilirmiyiz gibi teklifler alıyorduk, tekliflerinizi ve isteklerinizi değerlendirip tam istediğiniz gibi bir site kurmak için yazılım geliştirdik.

Sizlere artık canlı telefon hattı özelliği olan,

Web sitenizden herkesin hiçbir programa gerek kalmadan konuşabileceği,

Match and Talk gibi  hem görüntülü görüşme , hem mesajlaşma , hemde cep telefonunuz  görünmeden  insanların konuşabilmesi ve doğal olarakta  size bir iş imkanı sağlıyacak bir site kurmak için gerekli tüm alt yapı ve desteği sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Hayal ettiğiniz site böyle bir site ise ve ciddi olarak böyle bir iş kurup başına geçerek kısa zamanda başarılı bir çalışma ile iyi gelir elde edebilecek popüler bir site kurup, yönetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın,türkiyede canlı web sohbet yada telefon sohbet sitelerinin ilk ve tek yetkili satıcısı firmamız showencam’dır.