kameralı ve görüntülü sohbet scriptlerinizin farklılıkları nelerdir ?

Showencam  4 yılda canlı show ve görüntülü kameralı sohbet scriptleri  ilgili 4 farklı versiyon çıkarmıştır.

Genelde müşterilerimiz versiyonlar arası farklıkların neler olduğunu sormakta.

 

V5 versiyonu :  canlı show sitesi kurabilmek için temel olarak herşeyi kapsamakta olup 4 yıllık bir scripttir.

V6 versiyonu :  v5 versiyonuna ilaveten  yönetim panelinde ve genel yapı itibari ile epey değişikliğe gitmiştir,ek özellikler , kullanım kolaylıkları v.s zaten üst kısımda  bulunan ürünlerimiz kısmından  yönetim panellerini  inceliyebilir,kendiniz  görerek karşılaştırma yapabilirsiniz.

V7 versiyonu : hd kamera teknolojisi destekli olan bu scriptimizdede ,gerek kullanıcı menüsü,gerek model sayfaları,gerekse yönetim panelinde ek bir çok özelliğin yanı sıra,sms modulu,video modulu v.b bir çok özelliği beraberinde getirmiştir.

V8 versiyonu : Geliştirdiğimiz en son sistemimizdir,v7 deki özelliklerin yanı sıra,muazzem özellikte ve kolaylıkta bir yönetim paneli ile müşterilerin gönlünü cezbetmeyi başarmıştır,v7 ye ek olarak  yetkilendirme modulunden tutunda,muhasebe sistemine kadar çok farklı bir yapıda olup,yılların verdiği tecrübe ile gelmiş geçmiş en iyi canlı show sitesi scriptidir.

Yıllardır  müşterilerin memnuniyetini kazanmak için müşteri istekleri odaklı çalışam firmamızın scriptleri tamamen özelleştirilebilir,

müşterimizin isteği çercevesinde  ek özellikler,ek  uygulamalar  yazılabilir,farklı site tasarımları ve görünümleri scriptlerimize  entegre edilebilmektedir.

 

versiyonlarımız hakkında bilgi vermişken,birodeme.com üzerinden  müşterilerimize aidatsız ve ücretsiz şekilde kredi kartı ve mobil ödeme servisi  sağladığımızı duyurmak istiyoruz.

Ayrıca aklınıza takılan her türlü soru yada istekleriniz için bize ulaşın.