kameralı ve görüntülü canlı show sitesi açarak para kazanabilir miyim ?

Bir çok müşterimizin ilk sorusu :

Canlı bir sohbet sitesi açarsak,kameralı ve görüntülü odaları oluşu ile sadece yazılı ve kısıtlı bir görüntüye sahip chat sitelerinden daha popüler olabilir miyiz ?

Rakibin çok olduğu bir ortamda ona görede  hedef kitleniz olur.

Bugün dünyada 500 milyon türk olduğunu ve bu sayının 10/1 inin  sohbet sitelerine girip para harcadığını varsayarükkak,sanırım ne demek istediğimi anlıyor olacaksınız.

Görüntülü Arkadaşlık ve Kameralı Arkadaşlık Sitelerinin çokluğundan yakınan ve site açmak isteyipte çekinerek kararsız kalan müşterilerimiz bunun her ne kadar farkında olsalarda illa karşısındaki kişinin onu aydınlatmasını istiyor.

Bunun 3-4 milyarlık bir sermaye ile çay ocağı bile açamazken,bu tip bir sohbet sitesi yatırımı yaparak,para kazanmamanız için hiçbir sebeb yok.

Elleriniz kollarınızı bağlar,site açıp,başında para  gelmesini beklerseniz,öğle bir dünya olmadığını ve bu işe hiç girmemeniz gerektiğinide söylemek isteriz.

Reklam reklam diye tutturmuşlar,reklama çok bütçe gider , çok para gider v.s

Biliyormusunuz,  Showencam’ın temellerinin  atılmaya başladığı 2008 yılından bu yana  reklamla ilgili çok fazla bir çalışmamız olmadı,sürekli güncel makale,içerik v.b tanıtım metinleri ile kendi gayret ve çabamız ile kendi reklamımızı, internet  denen mucizenin bize  verdiği nimetlerden olan  forum sitelerine , ilan sitelerine  v.b  sitelere   tanıtım yazıları ile sitemizi ünlendirdik ve reklam yaptık.

O yüzden bir işletmenin (sohbet siteside bir işletmedir) en önemli  unsuru , minimum girdi ve maximum çıktıdır.

Formül bu ve armut piş ağzıma düş,sitenin başında bekliyerek gelir elde edemez,üst kısımda yazdıklarımızı uygular ve gayretli çalışırsanız,istemediğiniz kadar para kazanırsınız.

Arkadaşlarımızın bize yönelttiği sorular arasında,

model buluyormusunuz,

Üye Getiriyormusunuz,

model bulmak çok zor,nerden çalışacak bayan bulacağız.

gibi sorularınıza üstte bir kez daha cevap verdiğimizi hatırlatırız.

 

Google Adwords  hizmetini hiç kullanmayın yada  paralı reklam vermeyin demiyorum.

Küçük bütçeler ayırarak,model bulmak için bir bayanın googleda  arattığında aklına  gelebilecek her türlü kelimeye reklam verin.

 

“evden çalışarak para kazanmak”

“ev hanımlarına iş imkanı”

v.b  sayısızca  çoğaltabileceğimiz bu kelimelere ister  google adwords  reklamı alın , ister  seo çalışması yaptırın.

 

Sanırım bugünlük bu kadar yeter, ileriki yazılarımızda görüşmek üzere.