kameralı sosyal chat sitesi kurmak çokmu pahalı ?

Bildiğiniz üzere internetin en kârlı işlerinden birisi de arkadaşlık sitesi kurmak. Çünkü insanların en çok internette kullandıkları şeylerden birisi de sosyalleşmek arkadaş bulmak, günümüz şartlarında insanlar gerçek hayatta maddi sıkıntı derdine düştüğü için genelde iş okul arasında zamanlarını harcamakta özel hayata pek bir vakit bulamamaktadır. İnsanlar çoğunun geniş bir sosyal çevresi olmadığından dolayı en kolay arkadaş bulma yolu internetten geçer. İnternetten bir kızla tanışmak basittir çünkü reddedilse bile rezil olmaz hemen bir başka kız ile iletişime geçebilir. Bu mantık bizim gibi türk erkeklerinin ilgisini çeker.

Normal hayatta insanlar bir cafe de otururken gördüğü bir kızla tanışmak için 100 TL bile harcamayı gözden çıkarır ama gidip tanışır mı ? Gitmez utanır ve çekinir. Genellikle bu kısım %90 ı oluşturur. Böyle insanlar için internet cennettir. İstediği kızla tanışıp iletişime geçebildiği için arkadaşlık sitesine ödeyeceği ücretten çekinmezler.

Özetle internette arkadaşlık sitesi açmak çok büyük paralar kazanılabilecek bir sektördür. Zaten günümüzde de bu işi yürüterek çok iyi paralar kazanan siteleri hepimiz biliyoruz. Niye bunlardan birisi siz olmuyasınız ?

Türk internet piyasasında bugüne kadar insanların başkalarının yazdırdığı özel yazılımları çalarak arkadaşlık sitesi kurmaya çalışmış yada yabancıları yaptığı yazılımları kullanarak bir yerlere gelmeye çalışmıştır ve dolayısı ile olmamıştır. Çünkü türk insanlarına hitap etmemektedirler. Yada yazılımlar gerektiği kadar iyi değildir başarıya götürmez.

Biz bu sorundan dolayı böyle bir projeyi yapmayı uygun gördük. Herkesin kendine özel bir arkadaşlık sitesi kurabilmesini başarması için hemde çok cüzi bir fiyata. Yazılımı satın alarak ister bölgenize ilçenize şehrinize hitap eden bir görüntülü arkadaşlık sitesi açabilir yada tüm türkiyeye hitap edebilirsiniz.

Yazılımı satın aldığınızda site içinde büyük bir arkadaşlık ağı kurmayı başarabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Ücreti : 3000TL dir Dizlerseniz kredi kartlarına 12 ay taksitle sanalpazar.com üzerinden satın almanız mümkün.

Ücret niye bu kadar pahalı ? Bu işi yapan arkadaşlar zaten yatırım yaptıkları parayı sistemleri oturduğunda çatır çatır geriye kazanacaklardır. İstenen ücret bu iş için çok büyük bi fiyat değildir. Şayet bu işten ayda 50 bin TL kazanan insanlar olduğunu da farzedersek. Buna ulaşmak için en önemli şey olan yazılımı verilecek 3000 TL büyük bi ücret değil.