KAMERALI SOHBET

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Showencam kameralı sohbet odaları demolarına? Hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi bir süre yeni versiyon sohbet scripti kanallarımız güncelleme nedeni ile yazılımsal olarak yenilendi. Ve yep yeni harika muhabbet ortamı yaratacağınız bir script ile keyifle vakit geçirebilmeniz adına sizlere son sürümü satın almanız için yayına koyduk.

Kullanıcılarımızdan ve müşterilerimizden gelen bilgilere ve isteklere göre yeniden tasarlanan, bazı özellikler ekleyerek yeni kameralı sohbet uygulamasını geliştirdik. Artık çok daha net ve mükemmel denilecek derecede kaliteli görüntülü sohbet yapabiliyorsunuz. Bundan dolayı ekibime teşekkür ediyorum.

Biz ne yaparsak aynısını yapmaya çalışan bir takım firmalar  bizim yarattığımız site scripti ile dehşete düşmüş ve paniklemiş.

Üst kısımda bulunan demo ve fiyatlar  alanından örnek sitelere bakabilir,aklınıza takılanlarda bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Comments are closed.

Etiketler:

Benzer yazılar

DMCA.com