kameralı sohbet sitesinden para kazanmak

Sanırım bir çoğunuz artık  canlı sohbet siteleri ni biliyor,bu tip sitelerin piyasadaki öncüleri    derya.com , sarmasdolas.com , cafecanli.com  gibi sitelerdir.

Firmamız bu tipte sitelere yazılım ve teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sizinde aklınızda  bu tipte bir site kurmak ve yönetmek var ise  doğru adrestesiniz.

Kameralı sohbet sitesi nasıl kurulur,nasıl yönetilir,sohbet sitesine üye ve model çekmek için neler yapmamız gerekir sizlere bu yazımızda detaylıca anlatacağım.

 

1-) Kameralı Sohbet Sitesi Nasıl Kurulur.

Sitenizi bizim gibi bir yazılım ve script firmasına kurdurabilir,teknik konularda ve kurulumla ilgili detaylıca bilgi alabilirsiniz.Öncelikle yapmanız gereken  sitenizin isminin ne olacağına karar vermektir.

Eğer aklınızda kurmak istediğiniz kameralı sohbet sitenizin isminin  ne olacağı konusunda bir fikir yok ise  bize danışabilir  bizlerden  site ismi konusunda fikir alabilirsiniz.

Diyelimki site ismine karar verdiniz peki ya sonra ?

Şimdi ise sitemizin dış görünümü yani tasarımı ne şekilde ve renkte olacağını seçmeniz gerekiyor,bunun için  üst menüde  TASARIMLAR kısmına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Tasarım seçimide yaptıktan sonra  artık bizimle iletişime geçip sitenizin kurulum ve yazılım ödemesini yapıp sitenizin inşasına başlıyabiliriz.

Bir sitenin kurulumu ortalama 1-3 gün arasındadır.Aklınıza takılan her konuda bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

2-) Kameralı sohbet sitesi nasıl yönetilir ne yapmamız gerekir.

Kameralı sohbet sitenizi yönetebileceğiniz bir site yönetici ekranınız olacak ve siz bu ekrandan kolaylıkla  siteniz ile ilgili tüm işlemleri yapabileceksiniz zaten biz sizlere bu yönetim panelini 15-20 dk boyunca anlatıcak ve sizi bu konuda bilgi sahibi  yapacağız.

Size bahsettiğimiz sitenizi yöneteceğiniz örnek  yönetici paneline  aşağıdaki bilgiler ile bakabilirsiniz.

Yönetim Panel Adresi : http://v9.showencam.com/admin            nick : admin   şifre:  admin

 

3-) Kameralı sohbet sitesinden ne kadar kazanabilirim , başarılı olabilirmiyim.

Kameralı sohbet sitenizi kurduktan ve hazırlandıktan sonra sıra geldi üye ve model bulmaya.

Üye bulmak için en etkili yollardan biri  google reklamlarıdır , googlea reklam vererek  sitenize istediğiniz kadar ziyaretçi çekebilirsiniz.Ayrıca facebookta gruplar kurup reklamlar  yapıp,internetteki seri ilan sitelerin kullanarak sitenizi daha fazla insanın görmesini ve tanımasını sağlıyabilirsiniz.Bu konular ile ilgili bize iletişim kısmındaki telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Sitenizi kurduktan sonra  örneğin 5 modeliniz oldu ve  siz 5 modelle başladınız.

Genel olarak kameralı sohbet siteleri sektöründe modeller  1 saat için 20 tl alırlar yani bu ücretle çalışırlar.Her modeliniz  en az günde 2saat özel oda görüşmesi yapsa  5 model  10 saat  özel oda görüşmesi yapmış olur.Bu demektir ki  erkek üyeler  10 saatlik sitenizden süre satın almış.1 saat süre 60 TL olduğuna göre  10 saat süre   600 TL dir.

Modele 2 saat için 40 tl verdik  ve 5 modelimiz olduguna göre  5*40 tl =  200 tl modellere ödeme yapmış olduk. Bize  erkek üyelerden 600 tl geldi  – 200 tl modellere ödendi ise kalan 400 TL bizim  günlük ciromuzdur.

Kısa özetle  en az günde 400 tl kazanmak demek ayda  12000 tl demektir.

Sarmasdolas.com gibi , canlialem.com gibi  100 modeli olan sitelerin elde ettiği ciroyu sanırım sizde hesaplıyabilirsiniz.

Kısa özetle  her işte olduğu gibi bu iştede  ne ekerseniz onu biçersiniz ve  kazanmak için çalışmak,sitenize özen göstermek,dürüst olmak ve modellere  ödemelerini zamanında yapmak gerekmektedir.

Yani bir kameralı sohbet sitesi kurulumu,yönetimi ve işletmesi ile ilgili bir çok bilgi paylaştığımız bu yazımızda aklınıza takılan herhangi bir konuda   bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Bol kazançlar.