Kameralı Sohbet Sistemi

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Değişen ve gelişen dünyada kameralı sohbet çok ilgi görüyor.Öyle ki sizde kameralı sohbet sitesi sahibi olarak kaliteli olarak sohbet scriptimiz sayesinde artık görüntülü konuşmak çok kolay.

Öyle ki sizlerde kaliteli bir şekilde sitemizi ziyaret edebilir ve sistemimizi satın alabilirsiniz.Firmamız kesinlikle yasaldır ve her türlü yasal izni vardır.Uygun fiyatımız ve kaliteli sistemimiz ile merak ettiğiniz her şeyi öğreneceksiniz.Kameralı sohbet konusunda ülkemizde en kaliteli scripti yapmanın gururu ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Sizlerde kaliteli script ile kolayca sitenize kavuşun .

Firmamız sizlere her türlü teknik desteği ücretsiz olarak sağlıyor.Öyle ki sizler bu güvenli yazılım ile merak ettiğiniz şekilde bilgi alabilirsiniz.Hiçbir teknik bilgi bilmenize gerek yok baktığımız zaman sizlerde sadece uzmanlarımızın vereceği eğitimle sitenizi yönetebilirsiniz.

Host konusunda da firmamız size yine destek sağlamaktadır.Sitenin kurulumu 5-6 saat içinde yapılmakta ve size teslim edilmektedir.Öyle ki sizlerde kaliteli şekilde sitenizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.Birçok site sahibi bu script sayesinde çok ciddi paralar kazanmakta.Baktığımız zaman sizlerde bu scripte sahip olarak kendi işinizi kurabilirsiniz ve ciddi rakamlar kazabilirsiniz.


Comments are closed.

Etiketler: kameralı sohbet sistemi

Benzer yazılar

DMCA.com