kameralı show scripti ve yazılımı

kameralı show scripti ve yazılımı demolarımızı görmek için üst menüden demolarımıza bakabilir ve kameralı show sitesi kurmak , yönetmek ile ilgili tüm soru yada aklınıza takılanlar için bizimle ister canlı destek hattımızdan istersenizde iletişim numaralarımızdan irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son zamanlarda iyice popüler olan kameralı show sitelerinden ile iyi gelir elde eden site sahipleri arasında yerinizi alarak sizlerde sitenizi kısa zamanda popüler hale getirerek kendi markanızı yaratabilirsiniz.

Üstelik böyle bir site satın almak ve yönetmek için çok fazla teknik bilgiye yada bilgisayar konusunda uzman biri olmanız gerekmiyor.

Satışını yaptığımız scriptin,  yönetim menüsü sayesinde,sitenizde değiştirmek istediğiniz,düzenlemek istediğiniz herşeyi tek başınıza , kimseye bağımlı kalmadan yapabiliyorsunuz,ayrıca teknik destek ekibimizdeki görevli arkadaşlarımız size sitenin kullanımı ile ilgili gereken sunumu yaptıkları gibi,böyle bir siteye nasıl model bulunacağı konusunda,nasıl üye getirileceği ve sitenin reklamının  hangi şekillerde yapılacağı ile ilgili gereken püf noktalarıda aktarıyorlar.

İstediğiniz renk ve tasarımdaki sitenize kavuşmak ve site satın almak için bizimle günün 24 saati irtibata geçebilirsiniz.