kameralı model sohbet sitesi kurmak için en uygun firma hangisi ?

Hepimiz biliyoruz ki,artık canlı,kameralı sohbet deyince üye ve modellerin buluştuğu platformlardan söz ediliyor,kimileri bu tarz sitelerdeki  kameralı bayan ların gerçek olmadığını düşüyor,bu işi bilen canlı sohbet sitelerinde daha önce süre almış yada iyice incelemiş olan kişiler ise  bu sitelerin ne kadar para kazandığının bilincinde.

Müşterilerimiz bize gelmeden önce duyduklarını bazen bize aksettiriyorlar,

1-) Bu iş yasalmı,ne kadar para kazanırım gibi soruları her müşterimize anlatmaya çalışıyoruz.

Bugun cafecanli.com olsun , cadde5.com olsun , yada  derya.com olsun bu tip canlı show siteleri kurmanın maliyeti ortalama 3000 TL civarinda,ayrıca internet üzerinde  sohbet konusunun ne şekilde  bir yasallığından söz edilebilir ki ?

İnsanlar kendi aralarında  birbirlerine küfürde eder , sevgi sözcükleride  söyler , yada birbirlerinin  istedikleri herşeyi birlikte paylaşırlar,burada bir üçüncü kişiyi ilgilendiren bir durum söz konusu  değildir,

Hele ki  internette  msn,facebook,istanbul.net  gibi  binbir türlü arkadaşlık sitesi varken,halen bu işin  yasallığını konuşmamıza gerek yok sanırım.

Çünkü sohbet unsurunun yasallıkla uzaktan yakından alakalı yoktur.

 

2-) İlla şirket  kurmamızmı gerekiyor,diye  duyuyoruz bazen ?

İnternet üzerinde  bildiğiniz en popüler  canlı show siteleri dahi ,site üzerindeki banka hesaplarından tutunda,hiçbir şekilde bir şirket çatısı  altında değil,bakmayın uzaktan atıp tuttuklarına,

Sanal Pos yada Mobil ödeme  almak ve  canlı show sitesi kurmak için bir,şirket kurmak gerekmiyor,bunu herkes iyi biliyor.

Ancak siz belli bir başarıyı yakalar,işlerinizi  yoluna sokarsınız orası ayrı,ozaman kendinize  ofiste tutarsınız,işhanıda.

Çoğu zaman biz bu konuları insanlara  anlattığımız için insanların tepkisini çekiyoruz,bu tarz siteler kurmak için milyarlarca  para gerekmiyor efendim yok öğle bir şey.

 

Canlı Webcam Show sitesi kurmak için aklınıza takılan her türlü soruyu bize sormaktan çekinmeyin.