kameralı model siteleri nasıl kuruluyor

Yabancı kameralı sohbet sitelerinden esinlenerek ülkemizdede artık konferans tarzı kameralı model siteleri mevcuttur, peki bu sitelerin kuruluş ve işleyiş amaçları nelerdir .

Erkekler ve yetişkinlere  özel olan bu tür sitelerin amacı bayan veya erkek üyelerin kendilerine özel olan odalarda sohbet ederek hoş ve neşeli dakikalar geçirmektir.

Kredili sistemle çalışan bu model sitelerinde alınan kredinin dilediği gibi harcama özgürlüğüne sahiptir, bu kredilerin nasıl kullanılabildiğine gelince oda sahibine hediye krediler göndererek veya bu oda sahibini bire bir özel odaya davet ederek harcayabilir.

Böylece  bayan model ile dilediği şekilde sohbet etme  imkanı bulur.

Görüntülü sohbet modelleri, uygun bulduğu web sitelerinde kendi evlerinde genel ahlak kurallarına uygun olarak görüntülü olarak sohbet ederler.

Sohbet içeriği ve sohbetin konusu,gelişmesi tamamen Sohbet modelin ve sizin elinizdedir. Kameralı sohbet modelleri istedikleri zaman Kendilerine ayrılmış olan sohbet odalarında rahatsızlık duydukları kişileri sohbet odalarından atma, banlama vede engelleme özgürlüğüne sahiptirler.

Siz siz  olun bayan model arkadaşınıza genel odada oranı aç buranı aç demeyin.

Çünkü onların işi özel odada  görüşmek.

 

Eee,peki bu tarzda bir site açıp,kameralı bayan modelleri çalıştırarak para kazanmak istiyorum derseniz,

Tam aradığınız adrestesiniz showencam size kameralı bayan arkadaşlarınızı çalıştırıp para kazanmanız ve kazandırmanız için her konuda yardımcı olucaktır.