Kameralı konuşma sitesi kurmak için ne yapmamız gerekiyor

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Kameralı konuşma artık günümüzde sıradan bir olay haline gelmiş olsada hala şaşırtıcı yönleri önümüze çıkmıyor değil,özellikle biliyoruz ki kameralı konuşmayı en çok msn üzerinden daha çok kullanıyoruz.

Fakat şimdi bunu daha kaliteli ve daha farklı ve para kazandıracak bir yöntemlerlede bir web sitesi üzerinden kameralı konuşma yaptırarak para kazanabileceğinizi görmekteyiz.

Karşımızdaki kişinin görüntüsü görerek hemde kendi görüntümüzü yayımlayarak kalabalık bir ortamta kameralı konuşma sitesi kurmak için size sitenizi inşa ediyoruz ve aynı zamanda birebir görüntülü konuşmada işinden para kazanmaya başlıyorsunuz, demek istadiğim  artık showencam’a bir  kameralı konuşma ve kameralı arkadaşlık sitesi kurmak için başvurabilirsiniz.


Comments are closed.

Etiketler:

Benzer yazılar

DMCA.com