kameralı ,görüntülü sohbet ve show siteleri kurucusundan tiyolar

Kameralı sohbet sitelerinin türkiyedeki ilk ve tek resmi kurucularından firmamız showencam.com size site kurarken karşılaşacağınız zorluklarla ilgili bir takım tiyolardan bahsetmek istiyoruz.

1-) Öncelikle bir cam show sitesi kurarken  sitenin ismi büyük önem taşıyor,

2-) İsimden sonra ise gelen ilk adım ise  sitenizin alt yapısında  kullanacağız scripti,nitekim piyasada bu işi bizden daha iyi bilen bir insan evladı henüz yok,

3-) bu adımda ise almış olduğunuz yazılım ile ilgili  müşterimize detaylı olarak işleyiş,yönetim panelleri,bu işin gerçekten çok zor olmadığı ile ilgili eğitim adımıdır.

4-)Artık sitenizi kurmuş,bir çok konu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra sıra modelleri bulmaya geliyor.

5-) model dediğimiz  kameralı bayanları nasıl bulacağız sorusunun cevabını bilmeden çok zor olduğunu sanıyor olabilirsiniz.

model bulmak için okadar çok popüler ilan sitesi varki, bu siteleri bayan eleman bulmak için kullanabileceğiniz gibi,bu işin en etkili en garantili yolu,yani model bulmanın kestirme yolu ise google,küçük bütçeli bir ücretli reklam vererek,dilediğiniz kadar modele ulaşabilirsiniz.

6-)modeller bir taraftan size gelmeye başlarken bir taraftanda  erkek üyeler bulmanız gerekiyor tabi,bunun içinde

kameralı porno sitelere , googlea , internetteki  çeşitli forum sitelerine , siteniz ile ilgili reklam yazıları atabilirsiniz.

 

Bu püf noktalara uyduğunuz sürece  yapamıyorum,olmuyor , sitemize gelen yok gibi hiçbir bahane üretemezsini.

İşinize dört elle sarılmanız gerektiğini,model ödemelerini zamanında yapmanızı bildiğinizi varsayarak.

Sanal Pos ve Mobil Ödeme Hizmetide verdiğimizi söylemeden edemiyor,her türlü destek,bilgi,satış  v.b konular için  günün 24 saati çekinmeden bizi arıyabilirsiniz.