Hizmet Politikamız

Madde 1 : Çalışma Saatleri
? Telefon Destek: Hafta İçi (Pazartesi ? Cuma) 11:00 ? 23:00
? Bildirim / E-Posta Muhasebe Bölüm: Hafta İçi (Pazartesi ? Cuma) 11:00 ? 02:00 [Bu saatler dışındaki talepler ertesi iş günü cevaplandırılacaktır]
? Bildirim / E-posta Teknik Destek: 7 Gün / 24 saat [120 dk içinde geri dönüş garantisi]
? Canlı Destek Hattı: 7 Gün / 24 saat
? Resmi Tatil ve Bayramlarda bu takvim geçerli değildir

Madde 2 : Para İadesi
? Müşteri memnuniyeti showencam.com’un en önemli önceliğidir. Satışta olan yazılım ürünleriniz haricindeki tüm planlarımızda, memnuniyetsizlik halinde koşulsuz, şartsız 10 günlük para iade garantisi vardır. Satın aldıktan 10 gün içinde, herhangi bir şekilde servisimizden memnun kalmazsanız, Yönetim Paneli sayfasından iletişime geçip bir mesaj göndermeniz halinde ödediğiniz ücretlerinin tamamı iade olacaktır. İptal sebebinizi bizimle paylaşmanız bizi sevindirecektir.
? Koşulsuz ücret iadesi aynı ürün için sadece bir kere kullanılabilir.
? VPS,VDS ya da dedicated server(fms) hizmetinde, Müşteri’den gelen talep doğrultusunda showencam.com teknik ekibi tarafından sunucuya bir eklenti/yazılım kurulması gerçeklesirse ücret iadesi olmayacaktır.
? showencam.com hizmet sözleşmesine aykırı hareket edildiğinde Para İadesi olmayacaktır.
?Ücret iadesi yapılmayacak ürünler aşağıda listelenmiştir.
Alan Adı Kayıt (domain name registration)
Tüm yazılım ve lisanlar
Dedicated IP, Alan Adı Sertifikası, Arama Motoru Kaydı ve SSL gibi tüm ek servisler
Madde 3 : İzin verilmeyen Site İçeriği ve Yazılımlar
? Lisanssız – deneme süresi bitmiş yazılımları kullanılmaya izin verilmez.
? T.C. Kanunlarına aykırı yazılı – görsel – sesli içerik yayınlamak kesinlikle yasaktır.
? Spam gönderme ve gönderen yazılımların kullanılmasına izin verilmez.
? Virüs ve virüs dağıtan yazılımların kullanılması yasaktır.
? Her türlü erotik ve porno içerik yasaktır.
? Mali hakları özellikle kamuya iletim hakkına, dağıtım lisans haklarına sahip olunmayan mp3 – divx – warez – film – müzik – görüntü gibi dijital materyaleri yayınlamak kesinlikle yasaktır.
? Özel olarak 5651 sayılı Kanun kapsamında açık olarak ifade edilen
? İntihara Yönlendirme,
? Çocukların cinsel istismarı
? Uyuşturucu ve yanıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma
? Sağlık için tehlikeli madde temini
? Müstehcenlik
? Fuhuş
? Kumar oynanması için yer ve imkan sağlama
? 5816 sayılı Atatürk aleyhine işlenen suçlar hakkında Kanunda yer alan suçlara ait materyalleri kullanmaya izin verilmez.

Madde 4: Hesap Kapatma ve El Koyma
? Site içeriği ve Kullanılan Yazılımlar konusundaki kurallara uymayan kullanıcılar e-posta ya da telefon aracılığı ile uyarılacak, ilgili içerik 24 saat içerisinde düzeltilmezse hesap kapatılacak ve içerik sunuculardan silinecektir.
? showencam.com, hizmet sözleşmesi ve politikalarında bulunan kuralları ihlal eden kullanıcılarının hesaplarını askıya alma/kapama/silme hakkını saklı tutar.

Madde 5 : Kullanıcı Sözleşmeleri ? Faturalama
? Yeni hesap açan kullanıcılara hizmet sözleşmesinin bir kopyası e-posta ile ve ilk ay ödemesinin faturası 3 iş günü içinde posta ile gönderilir.
? Daha sonraki aylarda ödemeyi takiben yeni fatura düzenlenir ve 3 iş günü içerisinde müşteriye gönderilir.

Madde 6 : Alan Adı Kayıt ve Yenileme
? showencam.com üzerinden alan adı kaydı yaptırıldığında, alan adı kayıt süresinin dolmasına yakın son 90, 60, 30, 7 ve 1 gün kala müşterilerimiz e-posta ile yenileme zamanı konusunda uyarılacaktır.
? Alan Adı kayıt ve yenileme ücreti showencam.com alan adı sayfalarında belirtilmiştir.
? Daha önce domain kaydı esnasında kredi kartı ile işlem yapıldıysa ve domain otomatik yenilemeye kapatılmadıysa domain son ödeme tarihi geldiğinde otomatik çekim yapılarak yenileme işlemi gerçekleştirilecektir.
? Eğer kayıtlı bir ödeme metodunuz var ise Alan Adı yenileme işlemleri sistem tarafından OTOMATİK olarak yapılmaktadır. Alan adınızın otomatik olarak yenilemenmesini istemiyor iseniz Müşteri Panelinize girerek ?Otomatik Yenilemeyi Devre Dışı Bırak? seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Nasıl işaretlendirileceğini bilmiyorsanız lütfen Müşteri Destek servisimizle iletişime geçiniz.
Madde 7 : Müşteri Destek Şartları ve Sözleşmesi
? showencam.com müşterililerinin her türlü soru, sorun ve isteklerine çalışma saatleri içerisinde 120 dakikada, çalışma saatleri dışında da 8 saatte geri dönmeyi taahhüt eder.
? Çalışma saatleri ve destek şekilleri sayfanın sonunda belirtilmiştir.

Madde 8 : Teknik Yükümlülükler
? Sunucularımızda kullanılan işletim sistemlerinin ve 3. parti yazılımların en güncel ve stabil versiyonları yüklüdür.
? Sunucu – network güvenlik ve trafikleri anlık olarak takip edilmektedir.

Madde 9 : Resmi Yükümlülükler
? Erişim sağlayıcılar, yönetmelikle belirlenen esas ve usuller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür.
? Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.
? Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Madde 10 : Kayıt Tutma
Web, FTP ve SMTP sunucusuna gelen/giden trafiğin bilgilerini altı ay boyunca saklamak ve oluşan verilerin bütünlük değerlerini (hash) zaman damgası ile birlikte korumak ve gizliliğini temin etmekle yükümlüdür. Bu bilgiler kaynak ip adresi, hedef ip adresi, istenilen url, saat ve tarih ve komut detayları (HTTP get/post) olarak tanımlanmıştır.

Madde 11 : Gizlilik

Showencam kişisel bilgileri yalnızca söz konusu bilgilere erişimin, bu bilgilerin korunmasının veya ifşa edilmesinin (a) yürürlükteki herhangi bir yasaya, düzenlemeye, yasal işleme veya uygulanabilir resmi isteğe uyulması, (b) potansiyel ihlallerin araştırılması dahil olmak üzere ilgili Hizmet Şartlarının uygulanması, (c) sahtekarlıkla veya güvenlikle ilgili sorunların veya teknik sorunların saptanması, önlenmesi ya da başka bir şekilde ele alınması veya (d) yasaların gerektirdiği veya izin verdiği şekilde kamunun haklarına, mülkiyetine veya güvenliğine ilişkin olarak oluşabilecek zararlara karşı korunması için makul bir şekilde gerekli olduğu takdirde üçüncü kişilerle paylaşır.