Görüntülü Sohbet Sitesi Açmak — Showencam

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Teknoloji çağındayız biliyorsunuz, İnternete bağlanan kullanıcıların %50 si canlı kameralı ve bir görüntülü sohbet ortamında konuşma ihtiyacı duyuyorlar. Görüntülü canlı, kameralı video sohbet ve chat sitesi kurulumu bildiğiniz normal web sitesi açmak gibi basit bir şey değildir. Kaldı ki videolu online görüntülü sohbet ve chat sitesi yapımı için yüksek donanım ve web tabanlı yazılım ile programlama bilgisi gerektirerek bu durumu özel ve zahmetli , maliyetli duruma getiriyor . Tamamen baştan yani sıfırdan görüntülü sohbet yazılımı tasarımı herhangi bir web geliştiricisi için zor bir iştir.

İşte bu noktada firmamız size görüntülü sohbet sitesi açmak ve yönetmek ile ilgili herşeyi hazırlıyor ve sitenizi anahtar teslim size teslim ediyor.

Düşlediğiniz sitenize sizi kavuşturarak sitenizden düşük maliyet ile yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyor.


Comments are closed.

Etiketler:

Benzer yazılar

DMCA.com