görüntülü sohbet siteleri yasal mı

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Pek çoğunuzun merak ettiği;

Görüntülü sohbet siteleri yasal mı ?

Bir yerden izin almak gerekiyor mu ?

Vergi levhamız olması lazım mı ?

gibi sorularınız için firmamızdan her konuda bilgi alabilirsiniz.

 

Bazı arkadaşlarımız haklı olarak bize gelip “kameralı sohbet sitesi kurmak istiyoruz ancak yasal mı diye merak ediyoruz diyor ?”

İnternette türlü  sayfalarda kameralı sohbet siteleri için çirkin , manasız , cahilce yazılar yazıyorlar.

Kameralı sohbet sitesinde ortam sanal ortamdır,insanlar birbirleri ile sohbet ederek istedikleri eylemlerde bulunur,ister gülüşürler,ister dertleşir,ister anadan doğma birbirlerini tatmin ederler,buna hiçbir merci hiçbir yetkili makam karışamaz.

Eğer internette sohbet edeceğimiz konunun içeriğini birileri belirliyecekse, kaldırın facebook’u , kaldırın  siberalemi.

Ama diyorlar gold üyelik alınıyor, süre alınıyor,o şekilde sohbet ediliyor,madem öğle ise   görüntülü telefon görüşmesi ile sohbet ederken  bedavayamı konuşulup sohbet ediliyor.

Bişeyleri insanlara doğru olarak anlatın 21.yy dayız ve insanlar  site kurmaya korkar oldularbazı cahil insanlar yüzünden.

Bizler size her konuda gerekli desteği sağlayıp gerekli tüm konularda yardımcı olmak için bir telefon kadar uzağız.

Hepinize selamlar.


Comments are closed.

Etiketler: görüntülü sohbet siteleri yasal mı |

Benzer yazılar

DMCA.com