Görüntülü Sohbet Nedir ?

İnsanların internet üzerindeki bir site aracılığı ile karşılıklı olarak sesli yazılı ve görüntülü olarak görüşmelerine görüntülü sohbet denir.

Görüntülü sohbetin artık msn,skype den farklı olarak  internet sitelerinden yapıldığı görüyorsunuz ve bir çoğunuz bu tip sitelerin ne kadar gelir elde ettikleri ne kadar kazandıkları konusunda merakları var.

Hemen anlatalım aslında bu tarz bir kameralı sohbet sitesi kurmanın fazla bir maliyeti yok,düşük maliyetler ile yüksek kazanç elde etmek mümkün.

Flash Media Server altyapısı  ile canlı sohbet yazılımı ile hazırlanan bu tip sitelerde aynı zamanda üyeleriniz birbirlerine  mesaj  , hediye v.b şeyler gönderebilir.Bu sitelerin genel odaları diye tabir edilen yerde görüşmek yani üye olunmak ücretsiz iken,bir üye ile özel odada baş başa vakit geçirmek ise ücretlidir.İşte sizler site sahibi olduğunuzda insanların görüşmelerinden ve birbirleri ile vakit geçirmelerinden onların birbirlerine mesaj atmalarından para kazanacaksınız.

Özel odaları olan üyelerin karşılıklı birbirleri ile süreli olarak görüştükleri bu tarz bir site açmayı düşünüyor iseniz firmamızdan her konuda bilgi alabilirsiniz.