Görüntülü Danışmanlık Hizmeti Scripti ve Yazılımı

Görüntülü Danışmanlık Hizmeti vermek için site kurmak mı istiyorsunuz yada mevcut sitenizde görüntülü ve sesli görüşmeler yapmak için script yada yazılım mı  arıyorsunuz.

Firmamızın geliştirdiği  danışmanlık scripti ile artık siteniz üzerinden müşteriniz,öğrenciniz  kısacası danışmanlık yapmak istediğiniz kişi ile karşılıklı olarak kameralı ve sesli olarak görüşebileceksiniz.

Üstelik ücretli yada ücretsiz danışmanlık seçeneği ile arzu ederseniz  danışmanlık yaptığınız süre boyunca siteniz üzerinden para kazanabilir bunu bir kazanç kapısı haline getirebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirsek;

Avukatsınız ve ücretli olarak danışmanlık hizmeti almak istiyen müvekkilleriniz var,şehir dışında,yada ofisinizden uzakta.

Yada yaşam koçluğu yapıyorsunuz ve gerek psikolojik gerekse farklı konularda size ihtiyaç duyan müşterileriniz yada sizden ücretli olarak danışmanlık almak istiyen kişiler var.Bu durumda internetin ve teknolojinin nimetlerinden faydalanarak işinizi internete açabilir,kazançlarınızı ,müşterilerinizi arttırabilirsiniz.

Bahsettiğiniz türde bir site kurmak yada mevcut sitenize  görüntülü ve sesli , görüşme yazılımı almak istiyorsanız,bizi mutlaka arayın.

 

Demo için :

http://danismanlikscripti.showencam.com  adresini inceliyebilir , her türlü bilgi için ve projelerinizi hayata geçirmek için bizi arıyabilirsiniz.