Görüntülü Chat Scripti

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Arkadaşlık sistemimi kurmak istiyorsunuz mutlaka showencam’ın arkadaşlık scriptini inceleyiniz.

Sistemimiz tamamen Türkçe’dir.Öyle ki ülkemizde ki en kaliteli video sohbet sistemidir.Firmamızın yazdığı bu scripti gerek kameralı , gerekse normal sohbet sitelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Birçok kişi bu sistem sayesinde hiçbir teknik bilgi bilmenize gerek yok firmamız sizler için kaliteli bir şekilde tüm siteyi hazırlayıp teslim ediyor.Her türlü teknik sorununuzda müşteri temsilcilerimiz ile online görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.Satışımız tamamen yasaldır.

Markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından altına alınmıştır ve satışında ve kullanımında herhangi bir yasal sorun bulunmamaktadır. Baktığımız zaman scripte herhangi bir güncelleme geldiği zaman ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Firmamız sistemi kurma sunucu desteği hatta site güvenliğine kadar müşterilerimize çok kapsamlı bir destek sağlamaktadır.Siz scripti satın aldıktan 10 dk sonra lisansınızı oluşturuyoruz.

Siz hem server hem script ve tamamen sitenizi kurmamızı isterseniz ortalama kurulum süremiz 5-6 saat aralığını bulmaktadır.Ayrıca sizlere ücretsiz olarak sistem hakkında uzma arkadaşlarımız tarafından online eğitim verilmektedir. Bu eğitimler ile sistemi rahatlıkla kullanmanız sağlanmaktadır.

Teknik desteğe ihtiyacınız olduğu her zaman uzmanlarımız sizlere ücretsiz destek sağlamaktadır.Firmamızdan script alarak sohbet sitesi sahibi olmak için ne bekliyorsunuz ?


Comments are closed.

Etiketler: görüntülü chat scripti |

Benzer yazılar

DMCA.com