fal sitesi scripti ve uzmanlar için kameralı görüntülü sohbet sistemi

Uzmanlarınız var site üzerinden canlı olarak kahve falı , tarot falı bakmak istiyor ve sizde siteniz üzerinden para kazanmak için bir site kurmak mı istiyorsunuz ? Birebir canlı olarak sitenizdeki üyelerinize ücret karşılığı fal bakmak, onlara bu tipte hizmet vermek için bir site kurmayı düşündünüz mü ?

Firmamız sesli ve görüntülü sohbet ve konferans sistemleri üzerine 5 yıldır projeler geliştiriyor ve bu konuda size her türlü yazılım ve danışmanlık hizmeti veriyor.

Düşündüğünüz gibi bir site kurarak üyelerinizden yada internetten sizi bulan ziyaretçilerinizden siteniz üzerinden kredi kartı yada mobil ödeme ve havale yöntemleri ile ödemenizi olarak onlara  ister sesli ister kameralı ve webcamlı fal bakabilirsiniz.

Biliyorsunuz artık çağımız teknololi çağı , insanlar evden çıkıp bakkala gitmeye dahi üşendiği bu devirde , bu tip bir site ile sizde ilkleri yaşayın yaşatın ve paranızı kazanmak için artık internette bir iş kurarak yatırım yapın.

Kısa sürede emeğinizin karşılığını alacak ve internet üzerinde kurduğunuz siteniz sizin geleceğiniz olacak.

Sizlerde böyle bir site kurmak isterseniz   örnek site için http://www.onlinefalcilar.com  ,  http://falsepeti.com sitesini inceliyebilirsiniz.

Bu tipte bir sitenin ortalama maliyeti  3000 TL ile  3500 TL arasında olup , anahtar teslim herşeyi kurulu ve hazır vaziyette size teslim edilir.

Ayrıca benzer projeleriniz için bizimle iletişim numaralarımızdan yada canlı destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Çok daha ayrıntılı olarak fal sitesi scripti ve fal sitesi yaptırmak için  diğer sitemizi inceleyebilirsiniz.  www.falyazilimi.com