chat scriptimize yeni eklenen özellikler.

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Günden güne gelişmekte olan kameralı chat scriptimizin v7 versiyonu final sürümüne eklenen özellikler aşağıdaki gibidir.

-Kameralı Bayan model bulmanıza gerek yok artık onlar sizi bulacak,kameralı model üye kayıt formu ile chat sitenize artık modeller otomatik olarak kayıt olup,anında model olabilecek,tabi siz isterseniz.

-Muhasebe satış özeti sistemi ile  kredi kartı , havale ve mobil ödeme tipinde ne kadar  satış yaptığınızı,geriye dönük tarihsel olarak raporlamanızı sağlıyan muazzem kolay bir sistem hazırladık.

-Müşterileriniz havale yaptıklarında,havale bildirimi sayesinde  bu bildirimler  yönetim panelinizde sizin karşınıza çıkıcak ve ödeme bildirimini doğruladığınız üyenin süresi anında hesabına yüklenecek.

-model mobese sistemi ile artık heryer sizin gözetiminizde,yönetim panelinizde  hem genel hemde özel odaları hemde  tüm modelleri aynı anda  gözetlemenizi sağlıyacak sistemimizde hazır.

bekleyin daha bitmedi,güncellemeler  v8 ile devam edicek..


Comments are closed.

Etiketler:

Benzer yazılar

DMCA.com