canlı telefon sohbet sitesi kurmak için en doğru yazılım

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

4-5 yıldır bu sektörde  canlı sohbet ve kameralı sohbet siteleri kuran ve bu siteler için alt yapı geliştiren bir firmayız.Açtığımız sayısızca site popüler olmanın heyecanını ve geliri ile emeğinin  karşılığını alırken,showencam hiç yerinde durmuyor ve canlı telefon sistemi hizmetini satışa sunmanın heyecanını yaşıyor.

Eğer sizlerde canlı ve kameralı sohbet sitesi sahibi iseniz yada yeni bir site açıcaksanız,sitenizin hem görüntülü konuşma özelliği olmasını hemde  kamerada gözükmek istemiyen bayan üyelerinde  canlı telefon görüşmesi yapmasını istemezmisiniz.

Kısacası sitede herkes birbiri ile cep telefonu üzerinden görüşebilecek üstelik hiçbir program yüklemeden,varolan sitenize böyle bir özellik eklettirmek yada yeni bir site açarken böyle bir canlı telefon sohbet yazılımıda istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Unutmayın,türkiyede canlı ve görüntülü şimdide telefon hattı yazılımları  bizden sorulur.

 


Comments are closed.

Etiketler: canlı sohbet yazılımı telefon telefonla canlı sohbet scripti

Benzer yazılar

DMCA.com