canlı sohbet yada kameralı sohbet odası kurmak için

Herkese merhabalar,

Bu Script Ne İşe Yarar?

Script genel olarak FMS (Flash Media Server) kullanarak çalışanlar ile üyeler arasında görüntülü ve sesli sohbet imkanı sağlıyor. Bu tür siteleri bir çoğumuz biliyoruz zaten.

Script’in Özellikleri

– Scriptte güvenliğe önem verilmiştir. Flash’da bulunan güvenlik açıkları hepimiz tarafından bilindiği için ona göre kodlama yapılmış ve açıklar kaldırılmıştır.

– Video kalitesini arttırıcı özel bir sistem kullanılmıştır.

– Sisteme bir çok ödeme modülü entegre edilebilmektedir. Kontör transfer,kredi kartı gibi ödemelerde otomasyon sistemi (api kodları) bizim tarafımızdan entegre edilebilir.

– Site açık kaynak kodlu olarak size teslim edilecektir. İlk kurulumda bizden isteyeceğiniz düzenlemeler yapıldıktan sonra siz de istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz.

– Kullanıcı dostu arayüz sayesinde üyeleriniz sohbet odalarına girişte sıkıntı yaşamayacaklardır. Kullanımı kolay bir sistemdir.

– Sistemi kullanmak için çok güçlü bir sunucu ihtiyacı yoktur. Sunucu kaynaklarını ekonomik kullanır.

– Satış ortaklığı sistemi entegrelidir.

– Tüm ayarlar esnektir. modele,satış ortağına vereceğiniz tüm ücretleri ayarlayabilirsiniz.

– Birden çok ödeme şekli ekleyebilirsiniz. Buradaki maksat aldığınız ödemeler değil sizden çıkan ödemelerdir. Örn. : Yabancı bir modeliniz var ve buna ödemeyi Paypal ile yapacaksınız. Sisteme paypal seçeneği ekler ve ödeme gösterirseniz modelin hesap özetinde ödemenin Paypal ile yapıldığı görülecektir.

– Admin panelinden tüm sohbet odalarına (model özel sohbette de olsa genel sohbette de olsa) erişim hakkınız vardır. Ayrıca bu özellik üzerinden odadaki üyeleri banlama,odadan atma ve odaya “Supervisor” nicki ile yazı yazma hakkınız vardır. Kısaca MSN’de çevrimdışı oturum açmak gibi bir şeydir,herşeyi görürsünüz ancak onlar sizi göremez.

– E-posta modülü sayesinde üyelerinize toplu reklam maili gönderebilirsiniz.

– Özel sohbet modunda müşterileriniz de kamera açabilirler.

– modeliniz eğer birden fazla webcam kullanıyor ise,tüm webcamları aynı anda sistemde kullanabilir. Aynı anda farklı açılardan görüntü vermek isteyenler için tercih sebebidir.

– modellerinizin internet hızına bağlı olarak 3 farklı bağlantı seçeneği mevcuttur. Düşük,orta ve yüksek kalitede yayın yapabilme imkanı tanınmaktadır.

– Admin paneli üzerinden tüm sohbet kayıtlarına,kazanç durumuna ve özel görüşme geçmişine erişim imkanı.

– modeller için video ve foto galeri ekleme imkanı.

– modellere bahşiş imkanı. Bu modül sayesinde üyeleriniz,modellere bahşiş verebilir. Belirlediğiniz oranlarda bahşişten pay alırsınız.

– Site içi mesajlaşma sistemi mevcuttur. Üyeler modellere mesaj gönderebilir. modeller de üyelerin mesajlarını yanıtlayabilir. Kullanmak istemezseniz bu sistemi admin paneli üzerinden kapatabilirsiniz.

– modellerin video galeride bulunan videolarını ücretli olarak satabilirsiniz. Bu satışlardan model de sizin belirlediğiniz oranda kâr elde edecektir.

– Sohbet odasında istemediğiniz kelimeleri engelleyebilirsiniz. Sansür özelliği mevcuttur.

– Sohbet odalarında modeller site üzerinden müzik yayını yapabilir. Siteye upload edeceğiniz MP3 dosyaları sayesinde modeller kendi panelleri üzerinden müzik yayını yapabileceklerdir.

– Ücretsiz üyeleri dakika satın almaya yönlendirir. Zaman ayarı sayesinde üyelerin ücretsiz sohbette kaç dakika kalacağını belirleyebilirsiniz. Süre sonunda üyeye “Daha fazlası için lütfen kredi satın alın” veya sizin istediğiniz bir uyarı iletilecektir.

– Gelişmiş kayıtlama sistemi sayesinde tüm kayıtlar admin paneli üzerinden görüntülenebilmektedir.

Peki Biz Ne Sağlıyoruz?


– Reklam politikası hakkında daha önceki deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

– Ödeme sistemleri hakkında daha önce anlaşmalı olduğumuz firmalara yönlendirme yaparak kurulumlarını sağlıyoruz. (Sanal pos ve mobil ödeme gibi yöntemler ile ödeme almanızı sağlıyoruz) Unutmayın ki kazancınız müşteriden ne kadar kolay yöntemler ile ödeme almanızla doğru orantılıdır.

– Ticket sistemi sayesinde yaşadığınız sorunları maksimum 2 saat içerisinde çözüyoruz.

– Sizlere Türkçe destek sunuyoruz.

– Bu hizmetler için herhangi bir ek ücret almıyoruz.

– Bunlara ek olarak size kredi kartına 12 ay taksit imkanı sunuyoruz.

Peki Ücretlendirme Nasıl?

2 tür ücretlendirme mevcut. Bir tanesi lisans satın alma,diğer ise kiralama

1) Lisans satın alma – Ömür Boyu Geçerli
Havale ile ödemelerde ücreti 2000 TL + KDV’dir.

Bu pakedi satın almanız durumunda siteniz tarafımızca 24 saat içerisinde kurulur,lisanslandırılması yapılır ve size teslim edilir. Kurulumdan önce size göndereceğimiz formu doldurup bize iletmeniz yeterlidir. Kurulum yapıldığında size telefon / mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Bu pakedi satın alan müşterilerimize 3 ay boyunca ücretsiz olarak DDoS korumalı sunucu hizmeti sunmaktayız.

2) Lisans Kiralama
Aylık ücret ödemesi şeklinde lisansı kiralayabilirsiniz.

Pakedin aylık ücreti 175 TL + KDV’dir. Scripti kullanmaya devam ettikçe ücret ödemeniz gerekecektir.

Bu pakedi kullanmak isteyen müşterilerimize de kullanım ömrü boyunca sunucu hizmeti sunmaktayız.

Nasıl Satın Alabilirim?

www.showencam.com.tr den yada 0532 4566370 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Onun haricinde https://www.showencam.com adresi üzerinden de satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

Bu Site Bana Ne Kadar Kazandırır?

Bunun için kesin bir rakam vererek sizi yanıltmak istemeyiz. Bu ilgi ve reklam meselesidir biraz da. Biz söz verdiğimiz gibi size deneyimlerimizi aktaracağız,gerisi tamamen sizin çalışma disiplininize ve reklam çalışmalarınıza bağlıdır. Ancak genel olarak kısa sürede scriptin ücretini çıkartacağı test edilmiştir.

Tasarımı Değiştirebilir Miyiz?


Lisans satın alsanız da kiralasanız da tasarımı değiştirebilirsiniz. Tasarım konusunda firmamız da sizlere hizmet sunmaktadır.

Yazılım Üzerinde Ekstra Kodlama Yaptırtabilir Miyiz?

Evet, yazılım üzerinde istediğiniz bölümü değiştirebilirsiniz. Bu değişiklikleri dilerseniz firmamız da yapabilir.

Daha detaylı bilgi için adres : www.showencam.com
Bilgi için MSN : destek@showencam.com
Mobil Telefon : 0532 456 63 70

Demo Adresi : http://v8.showencam.com/

Web sitemiz sadece https://www.showencam.com.tr dir, ismimizi kullanarak satış yapmak isteyen kişilere itibar etmeyiniz.