Canlı Sohbet Sitesi Kurup, para kazanmak

Showencam Canlı Sohbet Scripti ile nasıl para kazanabilirim?

 

Günün uzun bir vaktinde  internette takılıyorsunuz ancak hiçbir kazanç sağlayamıyor musun?  İnternette kaldığınız süre boyunca  kuracağınız canlı sohbet sitesinden para kazanmak istermisiniz ? Düşük bir sermaye ile açacağınız canlı sohbet sitesinden göstereceğiniz emek ve çaba ileyüksek kazanç elde edebilirsiniz.

 

Piyasada  cadde5.com gibi  sarmasdolas.com gibi , cariye.com gibi  canlı sohbet sitelerinden para kazan site sahipleri var iken  siz ne bekliyorsunuz ?   ben site kurmayı , site yönetmeyi bilmem , hiçbir teknik bilgim yok mu diyorsunuz ?

Sanırım Showencam ile henüz tanışmadınız? Hemen anlatalım:

 

Firmamız  canlı sohbet siteleri script ve yazılımı geliştiren ve türkiye’de bir çok siteye hizmet veren yazılım firmasıdır. Sistemimiz php ve flash ile programlanmış olup  her türlü hostingte çalışabilmektedir. Dilerseniz server hizmeti, kurulum, ayarların yapılması ve site yönetimi ile ilgili eğitim de yine Showencam ayrıcalığı ile sizlere verilmektedir. Bizler size a dan z ye kurulu ve hazır vaziyette  canlı sohbet scriptimiz ile sitenizi kuruyor ve size gerekli her konuda teknik destek sağlıyoruz.

 

Kendinize ait bir canlı arkadaşlık scripti ile site sahibi olmanız  için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip scriptimizin sizin adınıza özel olarak lisanslanmasını beklemek, yaklaşık 10 dakika süren bu süreçten sonra scriptiniz teslim edilecektir.

Ardından sitenizin kurulumu yapılacak ve gerekli konularda size destek sağlanacaktır.

Teknik ve yazılım konusunda bilginiz yoksa üzülmeyin, bu hizmeti de alabiliyorsunuz ve kurulum, eğitim ve ayarlamalar dâhil hepsi sadece 10 saat (yarım gün bile değil) sürmekte!

İşte size , internetten düşük bir yatırım ile kuracağınız canlı sohbet scripti ile  para kazanmanızı sağlayacak olan kapının anahtarı! 

12 yıllık deneyimin ürünü olarak karşınıza çıkan bu script, piyasadaki muadillerine göre eklenti seçenekleri ve her an kendini güncelleyen yapısıyla farkına fark katıyor. Tüm bunların üzerine uygun fiyatı da ballı kaymak oluyor.

Scriptimiz markası Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alınmış olan bu ürünün satışında ve kullanımında herhangi bir yasal sorun bulunmamaktadır.
Script Özelliklerimizi : https://www.showencam.com/cam-chat-scripti-v9-ozellikleri/  adresinden inceliyebilir.

Script Tasarımlarımızı :   https://www.showencam.com/kamerali-ve-goruntulu-canli-sohbet-sitesi-yazilim-demolari/   adresinden görebilir.

Demo ve Fiyat Bilgileri :   https://www.showencam.com/kamerali-ve-goruntulu-webcam-sohbet-ve-show-sitesi-kurmak-icin-script-fiyatlari/  adresinden detaylı inceliyebilirsiniz.

 

Scriptimiz FMS (Flash Media Server) kullanarak çalışmaktadır ve üyeler ile modeller arasında kameralı ve sesli sohbet imkanı sağlamaktadır. Bu tür siteleri bir çoğumuz biliyoruz zaten.

İşte biz bu tarz sitelerin türkiyede %100 türk malı yerli üretimimiz olan showencam görüntülü sohbet scripti ile alt yapısını sağlamaktayız.

 

Ayrıca ;

? Reklam politikası ile ilgili daha önceki tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

? Kredi Kartı ve Mobil Ödeme sistemleri hakkında daha önce çalıştığımız  firmalara sizi yönlendirebiliyoruz. Şu bir gerçek, müşteriden ne kadar kolay yöntemler ile ödeme alırsanız,kazancınızda bu doğrultuda artar.

? Bildirim sistemi sayesinde yaşadığınız sorunları maksimum 1 saat içerisinde gideriyoruz.

? Ayrıca  size kredi kartına 12 ay taksit imkanı sunabiliyoruz.

-Diğer tüm detaylar için sitemizi inceliyebilirsiniz.

 

Şimdi bir site kurmak yada scriptimizi satın almak için canlı destek  hattımıza bağlanabilir bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğer canlı destek hattımız offline ise bize  iletişim menümüzdeki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

 

PBX Santral :   0850 303 06 55

Sürekli 7/24 Mobil Telefon : 0532 456 63 70

 

Telefon Numaraları ve Vergi Bilgisi

Vergi Dairesi : Nilüfer

Vergi No : 3950587512

Türk Patent Enstitüsü Markası: Showencam Marka Belgemiz için tıklayın

Çalışma Saatlerimiz :     Pazar Günü Hariç /  Sabah  10:00 ?  Akşam 20:00

Destek / Satış Skype Adresi:  destek@showencam.com