canlı sohbet hattı kurmak

telefonlu canlı sohbet hattı kurmakİster telefon üzerinden görüşülen istersenizde web siteniz üzerinden telefon ile yada web kamerası ile canlı görüşmeli sohbet hattı yani sohbet sitesi kurmak istiyorsanız firmamız showencam bu konuda sizlere 2 farklı konseptte yazılım sunmaktadır.

Bunlardan;

1-)matchandtalk diye tabir edilen site tarzındaki  hem telefon,hem webcam hemde sms ile site üzerinden ve cep telefonlarından insanların numaralarını görmeden birbirleriyle sohbet ettiği ve bu sohbet karşılığında hem kendisinin hemde site sahibinin  para kazandığı canlı sohbet hattı sistemidir, bu sistemde  0850  li bir santral ile üyeleri sistem birbirine bağlar ve konuşturur.

2-)Site üzerinde canlı odaları olan insanların birbirleri ile özel yada genelde görüştüğü  ses ve görüntülü  sohbet ettiği site tipleridir.

Her iki türde site kurmak ve bu tipte sitelerle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz,ayrıca üst menüden demolar kısmından demolarımızı inceliyebilirsiniz.

Türkiye’deki bir çok sesli , görüntülü,telefonlu web siteleri ve canlı sohbet hatları  showencam yazılımı kullanmaktadır.