camfrog server dönemi bitti artık showencam scripti var

Kısa zamanda internette popüler olan sitelerden biride  camfrog.com biliyosunuz.

İnsanların çeşitli serverlarda camfrog server programı ile oda açmasını ve eş,dost çevresini topluyarak bir ortam kurmasını sağlıyan bu programlar eskiden daha popülerdi mesela  paltalk ta camfrog tipinde bir programdı vakti evvel zamanında neredeyse paltakı olmayan yoktu,ama şimdi öğlemi,tabikide değil.

Çünkü artık insanlar internette gireceği her sohbet sitesi için program indirme devri bitti.Herkesin istediği programsız,flash tabanlı sohbet ve chat siteleri,hal böyle oluncada  tabiki  web üzerinden görüntülü ve kameralı görüşme siteleri popüler oldu.

Bunların içlerinden  canlialem,sarmasdolas,cafecanli,cadde5  v.b  tipteki web tabanlı sitelerin popüler olması ile birlikte ve bu işi ticarete  dökerek kısa zamanda para kazanma hırsı ile bu tip siteler aldı başını yürüdü.

Peki sizde internet üzerinde programsız,herkesin rahatlıkla girebileceği,tabiki beraberinde iyi paralar kazanacağınız bir canlı sohbet sitesi kurmak istemezmisiniz.

İster sitenizde model çalıştırır,ister sitenizin odalarını kiraya verip para kazanabilirsiniz.

İşte firmamız showencam.com  4 yıldır bu sektörde  flash tabanlı görüntülü ve webcam sohbet yazılımları  yapmakta ve türkiye’de bir ok site sahibine danışmanlık ve yazılım hizmeti vermektedir.

Hiçbir teknik bilgiye sahip olmasanızda artık site kurmak ,para kazanmak hayal değil.

Lütfen bizimle irtibata geçiniz.