cam show sitesi kurmanın püf noktaları

    7/24 Satış ve Bilgi için 0532 456 63 70 yada destek@showencam.com iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.Firmamız php ve flash , html5 ile canlı ,kameralı ,görüntülü teknolojilerini kullanarak sohbet , arkadaşlık, chat sitesi scripti ve yazılımı geliştirmektedir.
***** YENİ MOBİL VE TABLET UYUMLU HTML5 VERSİYONMUZ SİZLERLE :) ******

Hepimizin bildiği cam show sitelerinin  tabikide  bir kurucusu var.

Showencam‘dan bahsediyoruz.

Yaklaşık 5 yıldır,kameralı sohbet sektöründe hizmet veren firmamızın,gerek gittigidiyordaki satışlarından aldığı yorumlar,gerekse mevcut müşterilerinin yorumları,bizi sürekli kendimizi geliştirmeye teşvik ediyor.

Showencam olarak her zaman müşterilerimizden yada bizi takip edenlerden şunu istedik,

Kendimizi geliştirmemiz için yapmamız gerekenleri sizleri tek tek dinliyerek,isteklerinizi not ederek,daha fazla özellik yaratarak  sitenizi daha kolay yönetebilmeniz için elimizden gelen tüm gayreti gösterdik,göstermeyede  devam edeceğiz.

Yılların birikimi ve sizin tecrübelerinizle  bugün arkadaşlık sitesi yazılımının son hali showencam v8 versiyonu,gerek denetim konusunda,gerek muhasebe konusunda,gereksede  işleyişi ve güvenliği konusunda  her zaman gönülleri fethetti.

Günün 24 saat bıkmadan usanmadan,canla başla çalışmalarımız hem bizi bu noktaya getirdi,hemde sizlere daha iyi hizmet vermemiz için bizi günden güne devleştirdi.

Bir cam show sitesinin nasıl kurulup,yönetileceği ve diğer konuları bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.


Comments are closed.

Etiketler: cam show sitesi

Benzer yazılar

DMCA.com