Sohbet Scripti ve Yazılımı ile Sohbet sitesinin bile önüne geçin

Sohbet yazılımı ve scripti tarzında site açmak için bizlere ulaşabilir.Sizlerde böyle bir sohbet sitesine sahip olabilirsiniz.

Özellikle showencam firmasının showencam v8 versiyonu ile sizde sitenizi açabilir ve türk patent entitüsü markalı showencam firmamızdan sitenizi faturalı ve lisanslı olarak satın alabilirsiniz.

Piyasada Cafecanlı tasarımını ( SİTE ÖN YÜZÜNÜ ) benzeterek “Sohbet Scripti” adı altında satış yapmaktadırlar. Ve Cafecanli.com u kendileri yapmış gibi lanse etmektedir. Bu kişilerlerle hiç bir alakamız yoktur. Ve sadece ön yüzü benzemektedir, ana yazılımın da sistem ile alakası yoktur.

Cafecanli Yazılımı bize aittir. Lütfen bizim üzerimizden prim yapmak isteyen kişi/kişilere aldırış etmeyiniz.

Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için internet üzerinden aldığınız sohbet scritpi yada cadde5 scriptini faturalı olarak aldığınızdan emin olun.Faturasız satış yapan yazılım firmalarına itibar etmeyiniz. Eğer böyle bir durumla karşılaştıysanız yasal yollarla hakkınızı arayınız.

Ayrıca Cafecanli’in adını kullanarak prim yapma derdinde değiliz.Ama idda ediyoruzki showencam v9 versiyonunun özelliklerinin 10 da 1 i cadde5 scripti’nde yok.

-scripti
-yazilimi
-yazilimcisi
-programcisi

tarzında sitelere de itibar ederken tekrar hatırlatmak gerekirse,faturalı ürün aldığınızdan emin olunuz.

Sizleri piyasanın en kaliteli yazılımlarına sahip,size her konuda destek sağlıyan ve işini resmi ve yasal olarak yürüten,kurduğu siteleri ile hergün referanslarını arttıran firmamız  www.showencam.com  a ziyaret etmenizi bekliyoruz