arkadaslikscripti.net

arkadaşlık sitesi kurun ve çok para kazanırsınız gibi yalan yanlış beyanlarla insanlara eski usul klasik arkadaşlık siteleri satanlar var piyasada , hatta bu kişiler sözde bizim sitemiz ile ilgili bir takım saçma sapan yazılar şikayet yazıları yazmışlar googlea,akıllarınca  ticaretimizi lekeleyip satışlarımızı baltalama derdine  düşmüşler 🙂 aç kalınca insanlar nereye saldıracağını bilmiyor demekki.

Showencam scriptlerini kullanan   cafecanli.com dan tutunda  canlifiskos.com a  kadar  neredeyse tüm sitelerin  bir ayda ne kadar ciro yaptıklarını  bilmeyen yoktur.

sadece yazılı ve mesajlaşması eski usul arkadaşlık sitesini kurup sattığını vaad edenler  uzun yıllardır devlete vergi ödemeyen,vergi kaçıran,lisanslı diye warez lerde dolaşan scriptleri insanlara satan ve en kötüsüde  o tip sitelerde erkeklerin mesaj kutularına kadınların ağzından yazılar yazıp,erkeklere  gold üyelik aldırarak paralarını çarpan sistemlerden ibarettir.

showencam.com olarak görüntülü ve  kameralı sohbet ve chat sitesi scripti ve yazılımları satan firmamız showencam’ın  müşterilerine ne kadar iyi derecede teknik destek ve hizmet sağladığını biz sölemiyoruz  gittigidiyor.com a  yazan 10 larca insan sölüyor.

Gittigidiyordan firmamızdan script ve yazılım alan  showencam.com müşterilerinin yorumlarına bir göz atın ve kararı siz verin.

acaba internet sektöründe %100 olumlu yorum alan kaçtane bizim gibi webcam sitesi yazılımı satan firma var merak ediyorum.

Gittigidiyor.com Müşterilerinden yorumlar :  http://profil.gittigidiyor.com/showencam