arkadaşlık sitesi scriptleri

İnternetin yeni yüzleri olan görüntülü chat sitelerinden para kazanmak çoğu insanın hedeflerindendir. Ama kod bilgisi, server (sunucu) hakkında bilginin olmaması bu hedeflerden vazgeçmeye neden olmaktadır.

Showencam sitesi tüm bu olumsuzlukları en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.Showencam sitesi ekibi alanında uzman kişilerin vermiş olduğu yaklaşık 12 yıllık bir emeğin sonucu oluşmuş ve %100 yerli olan bir girişimdir. Bu uzman kadronun yazmış olduğu kodların tamamının Türkçe olması yönüyle bu alanda çalışan birçok rakibine önemli bir fark atmıştır. Satın aldığınız arkadaşlık sitesi scriptlerinin güncellemeleri de tamamen ücretsizdir ve bu scriptler ile isterseniz yetişkinlere yönelik isterseniz de eğitim içerikli görüntülü sitelere sahip olabilirsiniz.

Satın aldıktan sonra isteğinize bağlı olarak server hizmeti, kurulum, site ile ilgili gerekli ayarlar ve eğitimler konularında gerekli destek de Showencam sitesi aracılığıyla sizlere verilmektedir.Showencam sitesi ekibi yaklaşık 4 yıldan beridir görüntülü chat sistemi üzerinde projeler üretmektedir ve ayrıca bu sektörde 45?ten fazla referansa sahiptir. Bu referanslar arasında çok sayıda arkadaşlık sitesi, şahıslar ve şirketler yer almaktadır.

Bu sektörde yer alan birçok sitenin altyapısını kurma ve geliştirmenin yanı sıra güvenlik hizmetleriyle de yakından ilişkilidir.Showencam sitesinden satın almış olduğunuz scriptler ile ilgili sorun yaşamamanız için,Showencam sitesi ekibi tarafından 7/24 güvenlik ve bakım hizmeti alabilirsiniz.