arkadaşlık sitesi kurulumu

Arkadaşlık sitesi kurmak için öncelikle kaliteli ve güvenilir bir yazılıma yada scripte ihtiyacınız vardır.

İsterseniz bize sıfırdan istediğiniz özelliklerde bir arkadaşlık sitesi yazdırabileceğiniz gibi  istersenizde 4 farklı çeşitte arkadaşlık scripti (yazılımı) ürünlerimizden satın alabilirsiniz

Arkadaşlık sitesi alırken dikkat etmeniz gereken hususlar ise öncelikle bir çok kişi tarafından kullanıyor olması ve çok kolay ve kullanışlı olmasıdır ve tercih edilen kodlama dili ise php ve flash dir.

Ben hazır arkadaşlık scripti almak istiyorum derseniz idaaa ediyoruz piyasanın en iyi ve en gelişmiş yazılımı yani scripti bize aittir. webmaster yada programcılık bilginiz olmasa dahi scripti almış olduğunuz domaine ve hostinge kurulumunu ve ayarlamasını biz yapıp teslim ediyoruz.

Hayır ben tamamen kendime özel sıfırdan yazdırmak istiyorum derseniz bizden istediğiniz özelliklere sahip arkadaşlık scripti fiyatı alabilirsiniz.

Bizler sizlere internetten nasıl para  kazanılır bunu öğretiyor ve sunuyoruz.

1250 TL den başlıyan fiyatlarla satışa sunduğumuz scriptimiz , piyasada satılan ucuz ama kalitesiz ve çalışmayan warez scriptlere benzemeyen tamamen yasal,faturalı ve tarafımızca yazılan script veriyoruz.

 

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.