arkadaşlık scripti ve yazılımı

arkadaşlık scripti ve yazılımı ile ilgil merak ettikleriniz ve satın alma aşamaları ile ilgili gereken bilgiler aşağıdadır.

İnternette okadar çok arkadaşlık scripti ve yazılımı alacağınız firma varki,siz site kurucak bir kişi olarak tercih yapmakta zorlanmanız normal.

Ancak bu firmalar arasında bir çoğu warez,kaçak scriptleri satmakta ve faturasız olarak size teslim etmektedir.Sizler alıcı olarak internetten bir firmadan yada kişiden script ve yazılım satın alırken mutlaka ve mutlaka  firmanın  fatura ve lisans belgesinin olup olmadığını kontrol ediniz.

Ayrıca  scriptini alacağınız firmanın   script özelliklerinde mutlaka  webcamla birebir ve genel oda görüşme özelliğinin olup olmadığını ve canlı oda sistemini destekleyip desteklemediğini sorun,çünkü sade klasik arkadaşlık scriptleri günümüzde popülerliğini yitirdi,neden derseniz,site sahibi erkek üyelerin posta kutularına kadın ağzından  yazılar ve özel mesajlar yazıp,erkek üyeden gold üyelik adı altında paralar alarak bir nevi insanları kandırıyor ve haksız yere parasını alıyor,bu tipteki arkadaşlık scripti yada yazılımı değilde  canlı görüntülü ve erkek ile bayan üyenin karşılıklı birbirleri ile hem sesli hemde görüntülü görüşebildiği ve dakika ödemeli sistemli olan arkadaşlık scriptlerini tercih ediniz.

Firmamız  dakika ödemeli webcam show scripti satışını yapmakta olduğu gibi türkiye ve dünya üzerinde  sohbet yazılımcısı olarak ilk ve tek marka belgeli firmadır.

Bizlerle irtibata geçerek kurmak istediğiniz sitenin ne gibi özelliklere sahip olması istediğinizi bildirebilir,tamamen size özel sitenizeuzman yazılım ekibimizin desteği ile kavuşabilirsiniz.

Her türlü soru yada istekleriniz için bize danışmantan ve destek almaktan çekinmeyin.