Arkadaşlık Scripti | Show Scripti | Canlı Sohbet Scripti | Kameralı Chat Scripti | Kameralı ve Görüntülü Sohbet Scriptler

Adobe Flash Media Server (FMS) altyapısını kullanan ve Live Audio / Video Streaming özelliği ile kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü sohbet etme imkanını sunan bir sohbet scriptidir.

Proje Tanıtımı;
Portal iş modelinin uygulanabilmesini mümkün kılacak ve aynı anda çoklu ses ve görüntü iletimini, kesintisiz ve kaliteli bir şekilde yürütebilecek uygulamanın geliştirilmesi, kurulması ve bakım hizmetlerinin verilmesi.
Diğer show scriptlerinden farkınız nedir?

Sektörde çok fazla olmasada showencam kameralı ve canlı sohbet scripti gibi scriptler,son kullanıcıya okadar çok yüksek fiyatlarla script satıyorlarki,müşteri hem doğru düzgün destek alamıyor,hemde verdiği para ile bile rezil rüsfa oluyor.
Biz satmış olduğumuz scriptlerimizde,satış sonrası gerek telefonda gerekse müşterinin bizzat yanına gidip,scrip ve yönetim paneli hakkında detaylı olarak bilgi ve eğitim veriyoruz,kurulumdan satış sonrası desteğe kadar neredeyse tüm hizmetlerimizde hiçbir ücret almıyoruz.

 

Bu script ile ne tarz siteler kurabilirim?

Scriptimiz sadece bir canlı kameralı görüşme için değil ,arkadaşlık scripti,aynı zamanda ,eğitim,blog,konferans ve bir çok konuda müşterinin istekleri doğrultusunda değiştirilerek kullanılabilir.

 

Satın alma seçenekleri aşağıdadır.?

Aşağıda bulunan kameralı chat scriptlerimizden herhangi birini inceleyebilir,detaylı bilgi isterseniz canlı destek hattın bize ulaşabilirsiniz.

 

Canlı ve Görüntülü odaları olan sitemizi kurduğumuzda ne kadar sürede para kazanabiliriz ?

Sitenizi kurduğumuz ilk dakika itibari ile artık para kazanamaya başlıyabilirsiniz,ancak sitenizde çalışacak model sayısı ve reklamlarınız arttıkça gelirinizde ciddi oranda artacak, script ve site kurmak için ödediğiniz ücreti daha ilk ayda geri kazanabileceğinizi idda ediyoruz.

 

 

 

Script Alanlara Ücretsiz Hizmetlerimiz

 

Sistemimiz tamamen türk malı olup tamamen türkçedir,piyasada varolan model chat sistemi scriptlerinden çok daha fazla özellik ve eklenti barındırmakta olup,her an her saniye ekibimiz tarafından geliştirme çalışmaları devam etmektedir,ve her yeni eklenti ve özellik size ücretsiz olarak verilmektedir.

Scriptin kurulumu showencam tarafından müşteri ile beraber yapılır,dilerse müşteri kurulumu videoya çekebilir.
Eğer kendinize ait bir serverınız varsa ücretsiz olarak yapılandırır yada serverınız yoksa temin edip tüm ayarlamalarını yapıp size anahtar teslim olarak veririz.
Çoğu müşterimiz sormakta,ben tek başımayım,yada bu işlerden anlamam ,ya yönetemessem ya yapamassam şeklinde serzenişte bulunmaktalar,lakin biz showencam olarak müşteri sistemi tamamen a dan z ye anlatıp,tamamen yapıyı müşterinin anlıyacağı dilde ona öğretmekteyiz,ve beraberinde ne kadar kolay ve basit bir yönetimi olduğunu duyduğumuzda bu bize gerçekten çok iyi bir sistem yazmış olduğumuz için mutluluk vermekte.
En hassas konulardan biri satın aldığınız scripti size demo tasarım ile verirler,fakat biz showencam olarak her müşterimize itina ile birbirinden farklı tasarımlar inşa edip sitelerini o şekilde teslim etmekteyiz,gözünüz arkada kalmasın.
Diğer satıcılar gibi satmış olduğumuz scriptin arkasında duruyoruz her zaman ve müşterimizin tüm ödeme sistemlerinin entegresini ücretsiz yapıyoruz.
Görüntülü chat scripti nizi ömür boyu lisans ile aldığınızda scriptin üzerinde yapılacak tüm geliştirmelerden ücretsiz olarak