arkadaşlık scripti kurmak bizim işimiz.

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz. Görüntülü ve Kameralı Canlı Show ve Sohbet Scripti Nedir?

Herkesin bildiği gibi, modenacam açıkları kapatılarak, tamamen güvenilir bir platromda programlanan, webcam show scripti,flash tabanlı olup ,normal bir sohbet ortamı kurabileceğiniz gibi ,kameralı,görüntülü show gibi yada farklı sektörlerdeki arkadaşlık siteleriniz için bire bir entegre uyumludur,sistem php üzerine yazılmıştır,ancak farklı dillerdede istenirse yazılabilir.

Showencam ayrıca  php ve asp tabanlı  video , kameralı , görüntülü  sohbet ve chat scripti  geliştirmekte ve arkadaşlık scripti olarak satmaktadır.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Msn Cam model Show sitesi nedir sitemizi nasil kuracağız.

Görüntülü Show Scripti lisansı almak ve aylık makul bir server ucreti para kazanmaya başlamak.. Böyle bir sistemi kullanabilmek için kodlama bilgisine sahip olup sisteminizi modifiye etmeniz gerekmiyor,herkesib webmaster olmasına gerek yok,zaten size bu konuda tüm desteği showencam sunuyor,Show Scripti olarak model chat scriptlerini biz sizler için modifiye ettik ve tüm lisans işlemlerinizi tamamlıyarak siz müşterilerimizin satışına sunduk.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Para kazanmaya başlamak için neler yapmam gerekiyor?

Kendi görüntülü sohbet işini açarak internette güvenli bir ortamda siteni yönetebilirsin..Tüm yapmanız gereken,sitenizi kurup para kazanmak ve izlemek. .

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Canlı show sitesi kurmak istiyorum ama serverım yok ve bu konuda bilgi sahibi değilim,ne yapmam gerek.

Showencam ekibi olarak hiçbir programlama,webmaster kabiliyetiniz olmasada biz size serverınızıda temin edip,gereken tüm ayarlamaları yaptıktan sonra , kameralı sohbet yazılımı kuruyoruz ve size ücretsiz olarak eğitim veriyor ve kendi sitenizi yönetebilecek donanımda olmanızı sağlıyoruz.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Tamam peki kurmak ve satın almak istesek ne kadar zamanda hazırlanır?

Sadece script satın almak isterseniz ortalama 10 dk da lisansınızı oluşturuyoruz,ancak hem server hem script ve tamamen sitenizi kurmamızı isterseniz,ortalama sistem kurulumunuz 6-7 saat ve beraberinde size vericemiz eğitim ile 10 saat gibi bir zamanda,tamamen kurup teslim ediyoruz.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Sisteminiz neden bu kadar ucuz ?

Sistemimiz tamamen türk malı olup tamamen türkçedir,piyasada varolan model chat sistemi scriptlerinden çok daha fazla özellik ve eklenti barındırmakta olup,her an her saniye ekibimiz tarafından geliştirme çalışmaları devam etmektedir,ve her yeni eklenti ve özellik size ücretsiz olarak verilmektedir.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Nasıl siteler kuruyorsunuz ?

Siz müşterilerimiz için alacağınız show scriptinizle beraber ücretsiz olarak verdiğimiz bir taslak temamız var bunu zaten demo muzda görebilirsiniz,bazı müşterilerimizin en çok sorduğu sorularda biri site kurucam ama canlialem.com , cadde5.com , beyzam.com gibi sesli ve görüntülü kameralı sohbet sitelerine benzesin onlar gibi olsun şeklinde farklı görünüm tasarım istekleri oluyor,bunuda çok makul ücretlerle müşteri memnuniyeti çerçevesinde sorunsuz olarak kodlayıp,müşterimize teslim ediyoruz.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Sitemizi yada scriptimizi yani programımızı koruyormusunuz ?

Yaklaşık 12 senedir ses ve görüntülü sohbet siteleri ve programcılığı ile uğraşmaktayız,piyasada bu tarz site sahiplerinin en büyük korkusu sitem hackerlar tarafından saldırı olursa botnet v.b ataklar gelirse,diye düşünmekteler,insanların gözünde her ne kadar büyütselerde biz bu sektörde bu konuda kendimize olan güvenimiz ve yaptıklarımız ve referanslarımız ile herzaman saldırı ve atak gelen site ve site sahiplerine kalkan olmuşuz ve halada olmaktayız.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Diğer scriptlerden farkınız nedir ?

Sektörde çok fazla olmasada modenacam scripti gibi scriptler,son kullanıcıya okadar çok yüksek fiyatlarla script satıyorlarki,müşteri hem doğru düzgün destek alamıyor,hemde verdiği para ile bile rezil rüsfa oluyor,biz satmış olduğumuz scriptlerimizde,satış sonrası gerek telefonda gerekse müşterinin bizzat yanına gidip,scrip ve yönetim paneli hakkında detaylı olarak bilgi ve eğitim veriyoruz,kurulumdan satış sonrası desteğe kadar neredeyse tüm hizmetlerimizde hiçbir ücret almıyoruz.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Scriptiniz yasal mı ?

Script markamız Türk Patent Entitüsü tarafından koruma altına alınmştır satışında ve kullanımında herhangi bir yasak bulunmamaktadır..Aynı zamanda  faturalı ve sözleşmesi olarak müşterimize ulaştırılır.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Scripti tamamen sizmi yazıyorsunuz ?

Biz kesinlikle bir aracı firma değiliz,yani birinin scriptiniz alıp üzerine kar koyup satan daha sonra müşterinin yanında olmayan destek veremeyen firmalardan değiliz,sürekli gelişen ve değişen müşteri istekleri doğrultusunda bu günlere gelerek çok fazla özellik ve raporlama sistemi bulunan yazılımız ile müşterilerimize sitelerinin kurulumundan , sunucularının yönetimine hatta güvenliğine kadar ücretsiz olarak destek vermekteyiz.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Showencam asıl amacı nedir?

Tamamen güvenilir bir platromda derlenen Showencam flash tabanlı,gerek kameralı gerekse,normal bir sohbet ortamı kurabileceğiniz,tüm açıklar kapatılarak hazırlanmış,model show scripti , video chat scriptidir.

 

page1 img1 Sohbet Yazılımı mı? lazım O halde tam yerindesiniz.Bu script ile ne tarz siteler kurabilirim?

kameralı ,arkadaşlık yada görüntülü ve kameralı sohbet siteleri , blog tv , canlı sohbet siteleri kurabilir, showencam scripti ile ilgili her türlü proje ve düşünceniz için bizden bilgi alabilirsiniz.